Reklama
Ćwiczenia na stepie - jak robić trening, czy warto?
Stepping, czyli ćwiczenia na stepie, to popularna forma aktywności fizycznej, która zyskała
Najważniejsze elementy, jakie powinien zawierać pakiet medyczny dla samozatrudnionych
Omawiane elementy powinny zapewnić dostęp do opieki medycznej i pomoc w razie potrzeby.
Jakie są właściwości medyczne złotego mleka?
Zarówno świeże zioła, jak i przyprawy posiadają silne związki, które mogą zapewnić zdrowie i ładny wygląd. Wśród nich jest kurkuma.
Gabinet podologiczny nie taki straszny
Jak to mówią, nie taki diabeł straszny jak go malują. Często mając jakiś problem zdrowotny nie chętnie udajemy się do specjalistów, ponieważ sądzimy że usłyszymy słowa które nie będą wcale optymistyczne.
EDM w chmurze czy lokalnie – podpowiadamy rozwiązania
Od 1 stycznia 2019 roku wszystkie placówki medyczne mają obowiązek prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej. Niezależnie więc, czy prowadzisz gabinet lekarski, przychodnię, czy klinikę stomatologiczną, musisz posiadać odpowiedni system pozwalający na tworzenie EDM.
Dowiedz się czym jest prywatny transport medyczny?
W wielu przypadkach pacjent nie jest w stanie dojechać na własną rękę do lekarza na konsultacje, badania, diagnostykę czy planowane zabiegi chirurgiczne oraz rehabilitację.
Studia podyplomowe medyczne - sposób na podniesienie kwalifikacji
Studia podyplomowe to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, kto posiada dyplom ukończenia studiów wyższych. Bez względu na to, czy posiadamy wykształcenie na poziomie inżyniera, magistra, czy też licencjata
Nowotwór w maleńkiej główce Marcela! Liczy się każdy dzień... POMOCY
BARDZO PILNE! Nowotwór w maleńkiej główce Marcela! Brak możliwości wyleczenia w Polsce, jedyna nadzieja czeka w klinice w USA. Liczy się czas! Jeśli pojawią się przerzuty, dla Marcelka nie będzie nadziei… Rodzice błagają o pomoc!
Jakie zastosowanie ma susz CBD i inne produkty konopne?
Jeszcze parę lat temu konopie kojarzyły się wielu osobom prawie tylko z marihuaną i psychoaktywnym związkiem THC. Obecnie jednak coraz więcej ludzi poznaje dobroczynne działanie konopi, a właściwie mówiąc związkowi CBD, który jest w nich zawarty.
Warszawa: "Rusz się po świętach" - bezpłatne zajęcia sportowe dla rodziców z dziećmi
Aktywna Rodzina – Rusz się po Świętach to impreza sportowa, w czasie której chcemy zachęcić całe rodziny do aktywnego spędzenia czasu.
Warszawa: bezpłatne spotkanie na temat płodności
Panie i Panowie z Warszawy, chcecie poszerzyć swoją wiedzę? Będzie ku temu świetna okazja! Już niebawem odbędzie się bezpłatne spotkanie na temat płodności.
Warszawa: spotkania grupowe dla ojców po przejściach
Jeśli jesteś Ojcem lub życie postawiło Cię w tej roli. Jeśli nie chcesz gubić się w tym, co do Ciebie należy. Jeśli chcesz świadomie wpływać na to, co od Ciebie zależy.Jeśli nie zawsze udaje Ci się realizować tego co dla Ciebie ważne.
Warszawa: tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny - krótkie terminy oczekiwania
Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ informuje, że w przypadku długiego czasu oczekiwania na badanie w podmiocie, w którym zarejestrowane zostało Pana/Pani skierowanie, istnieje możliwość zwrotu dokumentu  i ponownej rejestracji w placówce z krótszym czasem oczekiwania.
Warszawa: "Mity i wyzwania w małżeństwie" - bezpłatne warsztaty
Jeśli z dnia na dzień rośnie Państwa poczucie osamotnienia w związku… Jeśli wydaje Wam się, że docieracie do punktu bez wyjścia… Jeśli nie możecie dogadać się w coraz większej ilości spraw…
Warszawa: "Jak pokonać rodzicielską bezradność" - bezpłatne spotkania grupowe dla rodziców
Jeśli Państwa nastoletnie lub prawie dorosłe dziecko zaczyna „wierzgać” i napięcie w domu stale rośnie, a do tego boicie się, że zaraz zrobi coś głupiego…
Warszawa: bezpłatne zajęcia jogi
Panie i Panowie z Warszawy, możecie wziąć udział w bezpłatnych zajęciach jogi. Świetnie wpłynie to zarówno na Wasze samopoczucie, jak i kondycję fizyczną.
Warszawa: Zdrowo z wiekiem - bezpłatne treningi dla Seniorów
Drodzy Seniorzy, możecie zadbać o swoje zdrowie poprzez ruch. W Waszym mieście odbędą się całkowicie darmowe zajęcia.
Warszawa bezpłatne wsparcie psychologiczne dla osób dyskryminowanych
Warszawa: bezpłatne wsparcie psychologiczne dla osób dyskryminowanych
Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego wsparcia psychologicznego skierowanego do osób doświadczających dyskryminacji. Wsparcie udzielane będzie w dwóch formach.
Warszawa: "O rozwoju dzieci w pierwszym roku życia" - bezpłatne warsztaty
Kolki, nieregularny sen i płacz dziecka niepokoją rodziców. Z drugiej strony rodzice z niecierpliwością czekają aż dziecko samodzielnie podniesie główkę, usiądzie oraz postawi pierwsze kroczki.
Warszawa: "Samoakceptacja – czy istnieje i jak działa?" - darmowy wykład
Samoakceptacja – czy istnieje i jak działa? Upragniony, umiłowany, wytęskniony stan, o który wszyscy się upominają. Można go również obwołać św. Graalem psychoterapii.