Reklama
Reklama
ogolne Image Banner 750 x 100
sprawdz w której aptece znajdziesz swój lek
Sprawdź w której aptece znajdziesz swój lek!
Już nie musisz odwiedzać wszystkich aptek po kolei z nadzieją, że akurat w kolejnej wreszcie dostaniesz swój lek. Teraz możesz sprawdzić to o wiele szybciej i sprawniej!
Zabierz Mamę na cytologię! Zbadajcie się, to nic nie kosztuje
Czy wiesz, że wcześnie wykryty rak szyjki macicy jest w 100 % uleczalny? Jest to argument nie do podważenia, by badać się systematycznie. Wystarczy chwila, jedno badanie, by uratować swoje życie!
Korzystne ubezpieczenia zdrowotne w SIGNAL IDUNA
By móc liczyć na szybką pomoc medyczną zarówno w przypadku gdy w grę wchodzi długotrwałe leczenie, jak też natychmiastowa hospitalizacja, najlepiej zdecydować się na dogodne ubezpieczenie zdrowotne.
Karmienie piersią - co powinnaś wiedzieć?
Laktacja to proces wydzielania mleka. Możesz się spotkać również z określeniem „w okresie laktacji” czyli w całym okresie, w którym karmisz swoje dziecko.
Jak często i na co chorujemy?
Jeśli chorujemy, to zazwyczaj krótko – wynika z raportu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o zwolnieniach lekarskich. Ponad jedna trzecia zwolnień trwa od jednego do pięciu dni.
Kto obecnie kupuje w aptekach online?
Środki w internetowej aptece zakupimy siedząc komfortowo w fotelu. Zakupimy je nie jedynie w domu. Starczy, iż mamy telefon komórkowy z dostępem do Internetu, natomiast zakupy zrobimy chociażby podczas krótkiej przerwy w pracy.
HIV a ciąża i dziecko
Ryzyko zakażenia dziecka przez matkę wirusem HIV (tzw. transmisja wertykalna) wynosi wśród kobiet w Europie 15–30%. W Polsce w latach 1985-2016 zarejestrowano około 220 takich zakażeń u dzieci.
Aktualna lista leków refundowanych od 1 maja 2019 r.
Aktualna lista leków refundowanych od 1 maja 2019 r.
Czym jest e-skierowanie?
E-skierowanie to dokument w postaci elektronicznej, kierujący na badania diagnostyczne, w tym diagnostykę ambulatoryjną oraz ambulatoryjne świadczenia specjalistyczne.
Czym jest e-recepta?
E-recepta jest wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem, dzięki któremu będziesz mógł sprawnie i szybko wykupić przepisane przez lekarza leki.
Profilaktyka Chorób naczyń mózgowych
Profilaktyka chorób naczyń mózgowych
Udar jest chorobą rozpoczynającą się nagle i w krótkim czasie może doprowadzić do głębokiej niesprawności i całkowitej niesamodzielności w codziennych czynnościach. Zbadaj się!
Reumatoidalne zapalenie stawów program profilaktyczny
Reumatoidalne Zapalenie Stawów - program profilaktyczny
Odczuwasz ból, sztywność i obrzęk? Sprawdź to! Nieleczony reumatoidalne zapalenie stawów prowadzi najczęściej do zniszczenia stawów i niesprawności, uszkodzenia narządów, a nawet śmierci.
Telefoniczna Informacja Pacjenta
W całym kraju ruszyła Telefoniczna Informacja Pacjenta. Jest to jeden wspólny numer telefonu dla Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Biura Rzecznika Praw Pacjenta.
Jak rozpoznać chorobę zawodową?
Chorobę zawodową można stwierdzić, jeśli została ona spowodowana działaniem czynników szkodliwych dla zdrowia, występujących w środowisku pracy lub w związku ze sposobem jej wykonywania.
Moje Leczenie - aplikacja przypominająca o lekach
Moje leczenie to aplikacja, która pozwala na pamietanie o tym, by o wyznaczonej porze przyjąć lekarstwa. Przeznaczona jest ona dosłowanie dla każdego. W ciągłym pośpiechu i notorycznym braku czasu w ciągu dnia - zdarza nam się zapomnieć o tym, co najważniejsze - o swoim zdrowiu.
Mobilna aplikacja dla kobiet z cukrzycą ciążową
Powstała aplikacja moblina dedykowana dla Kobiet z cukrzycą ciążową. Nowoczesność miesza się tutaj z funkcjonalnością. Może być to ogromnym ułatwieniem dla Przyszłych Mam, a także pigułką wiedzy odnośnie cukrzycy i życia z tą chorobą.
Ułatwienia dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności
Osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności będą mogły cieszyć się z różnego rodzaju udogodnień. Dobrą wiadomością jest to, że będą one miały łatwiejszy dostęp do rehabilitacji, a także czeka je krótszy czas oczekiwania na nią.
Szkolenia e-learningowe „O karmieniu piersią”
Drogie przyszłe Mamy, pewnie większość z Was ma wiele obaw przed narodzinami Maluszka. Dotyczą one zarówno tego, czy odpowiednio sprawdzimy się w tej roli, ale także rzeczy codziennych związnaych z opieką nad swoją Pociechą.
Program badań prenatalnych
Wszystkie Panie, możecie bezpłatne skorzystać z Programu Badań Prenatalnych. Jest on adresowany do kobiet w ciąży spełniających co najmniej jedno z takich kryteriów, jak wiek powyżej 35 lat oraz wystąpienie w poprzedniej ciąży aberracji chromosomowej płodu lub dziecka
Program profilaktyki chorób odtytoniowych (w tym POChP)
Dobre wieści dla osób palących papiersoy. Teraz możecie skorzystać z programu profilaktyki chorób odtytoniowych i zadbać o swoje zdrowie! Wszystko to za sprawą Programu Profilaktyki Chorób Odtytoniowych, który jest finansowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia.