Reklama
Reklama
ogolne Image Banner 750 x 100
Warszawa: bezpłatna grupa wsparcia dla ojców
Na drodze rodzicielstwa doświadczamy wielu radości, ale też musimy sobie radzić z niepowodzeniami i trudnościami. Wtedy spotykają nas frustracja, złość, poczucie osamotnienia lub braku pomysłów na to co i jak dalej..
Warszawa: bezpłatne zajęcia ruchowe dla Seniorów
Seniorzy, pamiętacie, jak bardzo ważny jest ruch? Poprawi on samopoczucie, a także wspaniale wpływa na zdrowie. Macie okazję, by wziąć udział w zajęciach ruchowych, które odbywają się w Waszym mieście.
Warszawa: "Jak mądrze wspierać chorego" - bezpłatne warsztaty
Wsparcie w chorobie onkologicznej jest bardzo ważne. Warto jednak wiedzieć w jaki sposób to robić. 
Warszawa: "zdrowe jelita - podstawa dobrego samopoczucia" - bezpłatny wykład
Organizm człowieka działa jak maszyna, w której każdy trybik musi odpowiednio funkcjonować. Na bezpłatnym spotkaniu zostanie poruszony temat jelit - jak o nie dbać, co im szkodzi, a co pomaga zachować je w dobrym stanie.
Warszawa: bezpłatny kurs redukcji stresu
Czujesz, że stres coraz bardziej przeszkadza Ci w życiu? Zmiń to, weź udział w bezpłatnym kursie redukcji stresu! To kurs polegający na nauce ćwiczeń medytacyjnych, które pomagają z czasem regulować poziom stresu.
Warszawa: "Potrzeby malucha. O prawidłowej pielęgnacji niemowlaka i wspieraniu rozwoju" - darmowe warsztaty
Drogie Mamy z Warszawy, będziecie mogły poszerzyć swoją wiedzę odnośnie potrzeb Waszych Maluchów. Dowiecie się, jak prawidłowo pielęgnować niemowlaka, a także co robić, by wspierać go w rozwoju.
Warszawa: badania i rehabilitacja wad postawy u dzieci
Wczesne rozpoznanie wad postawy u dzieci, pozwoli na szybsze i skuteczniejsze reagowanie. Rodzice, teraz Wasze dzieci mogą zostać przebadane całkowicie bezpłatnie.  Akcja skierowana jest do dzieci w wieku 5 - 16 lat. 
Warszawa: bezpłatne badania laryngologiczne
Objawy nowotworów głowy i szyi często mylone są np. z przeziębieniem. Należą do nich m.in. utrzymująca się chrypka i ból gardła czy też zatkany z jednej strony nos. Dlatego tak bardzo ważna jest profilaktyka
Warszawa: "Dobre życie w dojrzałym wieku" - bezpłatne wykłady dla Seniorów
Seniorzy, jesień życia może być wspaniałym czasem! Dobre życie w dojrzałym wieku - brzmi zachęcająco, prawda? Możecie wziąć udział w bezpłatnych wykładach na ten temat.
woj. mazowieckie: harmonogram mammobusu - wrzesień
Wykrycie guza nowotworowego piersi o średnicy poniżej 2 centymetrów przy właściwym leczeniu pozwala uzyskać przeżycie u ponad 90 proc. pacjentek.
woj. mazowieckie: harmonogram dentobusu - wrzesień
Rodzice, wiecie, że bagatelizowanie próchnicy mlecznych zębów u dzieci może mieć wpływ na uzębienie i zdrowie całego organizmu Waszego Malucha? Nie lekceważcie tego! Sprawdźcie stan ząbków Waszych Pociech.
Poznaj nowe zasady dotyczące recept!
Od ubiegłej niedzieli (7 września) weszły w życie zmienione zasady dotyczące zarówno tradycyjnych papierowych recept jak i nowoczesnych e-recept. Sprawdź, czego możesz oczekiwać jako pacjent i co zmieni się w realizacji recept. 
Krótsze kolejki na rezonans magnetyczny i tomografię komputerową!
Koniec z kolejkami na badania!  Została podjęta decyzja o bezlimitowym finansowaniu świadczeń diagnostyki obrazowej - tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. Będzie je można teraz wykonać praktycznie od ręki.  
woj. mazowieckie: darmowa mapa i aplikacja na telefon pomagająca znaleźć najbliższy szpital
Potrzebujesz nagłej pomocy, ale nie wiesz gdzie znajduje się najbliższa Izba Przyjęć? A może chcesz dowiedzieć się gdzie jest w Twojej okolicy szpital? Od teraz to już nie problem, dzięki nowej aplikacji.
Operacja zaćmy praktycznie od ręki!
Dane WHO mówią, że zaćma zajmuje czołowe miejsce w rankingu przyczyn utraty wzroku. Nie czekaj, aż będzie za późno! Przeraża Cię długie, wielomiesięczne czekanie na operację zaćmy? Już nie musi! Takie zabiegi można teraz wykonać praktycznie od ręki.
Szafy kartotekowe przystosowane do dokumentacji medycznej
Kartoteki przechowujące wszelkie informacje medyczne o pacjencie muszą być archiwizowane i przechowywane przez długie okresy czasu. W związku z tym, każda przychodnia, szpital oraz klinika potrzebuje odpowiednich mebli do przechowywania akt.
kleszcze
Uważaj na kleszcze!
Osoba, która spostrzegła kleszcza wkłutego w skórę powinna usunąć go jak najszybciej. Im dłużej kleszcz ma kontakt z krwią człowieka, tym większe jest ryzyko zakażenia.
90% zarażonych wirusem HCV o tym nie wie - sprawdź, do której grupy należysz
Sprawdź, do której grupy należysz. Nie pozwól, aby brak świadomości zdecydował o Twoim życiu! Sprawdź, gdzie można wykonać bezpłatny test anty-HCV w Twoim regionie.
lekarze coraz chętniej wystawiają e-recepty
Lekarze coraz chętniej wystawiają e-recepty
W czerwcu minęło pół roku od wprowadzenia obowiązku realizowania przez apteki e-recepty – cyfrowej wersji dotychczasowej papierowej recepty. Głównym celem jej wprowadzenia jest ułatwienie procesu realizacji, optymalizacja czasu po stronie lekarzy i farmaceutów, a także ograniczenie błędów oraz eliminacja problemu nieczytelnych i fałszywych recept.
Darmowy Narodowy Program Teleopieki Kardiologicznej
Narodowy Program Teleopieki Kardiologicznej (NPTK) to MIESIĘCZNY BEZPŁATNY program monitorowania pracy serca 24h na dobę, nieograniczone konsultacje z lekarzem bez czekania w kolejkach.