Reklama
Nowotwór w maleńkiej główce Marcela! Liczy się każdy dzień... POMOCY
BARDZO PILNE! Nowotwór w maleńkiej główce Marcela! Brak możliwości wyleczenia w Polsce, jedyna nadzieja czeka w klinice w USA. Liczy się czas! Jeśli pojawią się przerzuty, dla Marcelka nie będzie nadziei… Rodzice błagają o pomoc!
Jakie zastosowanie ma susz CBD i inne produkty konopne?
Jeszcze parę lat temu konopie kojarzyły się wielu osobom prawie tylko z marihuaną i psychoaktywnym związkiem THC. Obecnie jednak coraz więcej ludzi poznaje dobroczynne działanie konopi, a właściwie mówiąc związkowi CBD, który jest w nich zawarty.
Warszawa: "Rusz się po świętach" - bezpłatne zajęcia sportowe dla rodziców z dziećmi
Aktywna Rodzina – Rusz się po Świętach to impreza sportowa, w czasie której chcemy zachęcić całe rodziny do aktywnego spędzenia czasu.
Warszawa: bezpłatne spotkanie na temat płodności
Panie i Panowie z Warszawy, chcecie poszerzyć swoją wiedzę? Będzie ku temu świetna okazja! Już niebawem odbędzie się bezpłatne spotkanie na temat płodności.
Warszawa: spotkania grupowe dla ojców po przejściach
Jeśli jesteś Ojcem lub życie postawiło Cię w tej roli. Jeśli nie chcesz gubić się w tym, co do Ciebie należy. Jeśli chcesz świadomie wpływać na to, co od Ciebie zależy.Jeśli nie zawsze udaje Ci się realizować tego co dla Ciebie ważne.
Warszawa: tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny - krótkie terminy oczekiwania
Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ informuje, że w przypadku długiego czasu oczekiwania na badanie w podmiocie, w którym zarejestrowane zostało Pana/Pani skierowanie, istnieje możliwość zwrotu dokumentu  i ponownej rejestracji w placówce z krótszym czasem oczekiwania.
Warszawa: "Mity i wyzwania w małżeństwie" - bezpłatne warsztaty
Jeśli z dnia na dzień rośnie Państwa poczucie osamotnienia w związku… Jeśli wydaje Wam się, że docieracie do punktu bez wyjścia… Jeśli nie możecie dogadać się w coraz większej ilości spraw…
Warszawa: "Jak pokonać rodzicielską bezradność" - bezpłatne spotkania grupowe dla rodziców
Jeśli Państwa nastoletnie lub prawie dorosłe dziecko zaczyna „wierzgać” i napięcie w domu stale rośnie, a do tego boicie się, że zaraz zrobi coś głupiego…
Warszawa: bezpłatne zajęcia jogi
Panie i Panowie z Warszawy, możecie wziąć udział w bezpłatnych zajęciach jogi. Świetnie wpłynie to zarówno na Wasze samopoczucie, jak i kondycję fizyczną.
Warszawa: Zdrowo z wiekiem - bezpłatne treningi dla Seniorów
Drodzy Seniorzy, możecie zadbać o swoje zdrowie poprzez ruch. W Waszym mieście odbędą się całkowicie darmowe zajęcia.
Warszawa bezpłatne wsparcie psychologiczne dla osób dyskryminowanych
Warszawa: bezpłatne wsparcie psychologiczne dla osób dyskryminowanych
Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego wsparcia psychologicznego skierowanego do osób doświadczających dyskryminacji. Wsparcie udzielane będzie w dwóch formach.
Warszawa: "O rozwoju dzieci w pierwszym roku życia" - bezpłatne warsztaty
Kolki, nieregularny sen i płacz dziecka niepokoją rodziców. Z drugiej strony rodzice z niecierpliwością czekają aż dziecko samodzielnie podniesie główkę, usiądzie oraz postawi pierwsze kroczki.
Warszawa: "Samoakceptacja – czy istnieje i jak działa?" - darmowy wykład
Samoakceptacja – czy istnieje i jak działa? Upragniony, umiłowany, wytęskniony stan, o który wszyscy się upominają. Można go również obwołać św. Graalem psychoterapii.
Warszawa bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży
Warszawa: darmowe warsztaty dla kobiet w ciąży
Razem z partnerem spodziewacie się dziecka? Szukasz sprawdzonej wiedzy, chcesz porozmawiać z lekarzami z Twojego miasta? Szukasz ciekawych produktów i nowości dla siebie lub dziecka?
Warszawa darmowe badanie przesiewowe w kierunku wykrywania raka piersi
Warszawa: darmowe badanie przesiewowe w kierunku wykrywania raka piersi
Drogie Panie, badajcie się! To może uratować Wasze życie.  Wcześnie wykryty rak piersi, to szansa na całkowite wyleczenie. Przypominamy o programie diagnostycznym i zapraszamy do badań przesiewowych w kierunku wykrywania raka piersi.
legionowo bezpłatna spirometria
Legionowo: bezpłatna spirometria
Dręczy Cię kaszel, a dodatkowo palisz papierosy? Skontroluj stan swojego zdrowia! Spirometrię po czterdziestym roku życia powinno się wykonywać raz na 2 lata.
Warszawa bezpłatne porady dla poszkodowanych pacjentów
Warszawa: bezpłatne porady dla poszkodowanych pacjentów
Twoje dziecko ucierpiało w wyniku błędu lekarskiego przy porodzie? Podejrzewasz, że mogłeś paść ofiarą błędu medycznego? Ktoś z Twoich bliskich zmarł na skutek zaniedbań personelu medycznego?
Warszawa bezpłatne zajęcia samoobrony
Warszawa: bezpłatne zajęcia samoobrony
Mieszkańcy Warszawy, możecie zatroszczyć się o swoje bezpieczeństwo, bo przecież jest ono tak szalenie ważne! Każdy z Was powinien posiadać podstawy samoobrony.
Warszawa jak dbać o zęby bezpłatne konsultacje z higienistką
Warszawa: Jak dbać o zęby - bezpłatne konsultacje z higienistką stomatologiczną
Dbamy o włosy, skórę i paznokcie... Czas wziąć pod lupę również swoje zęby! Będzie ku temu wspaniała okazja :)
woj. mazowieckie harmonogram mammobusu na grudzień
woj. mazowieckie: harmonogram mammobusu na grudzień
Mieszkanki woj. mazowieckiego, będziecie mieć okazję, żeby skontrolować stan swojego zdrowia. W Waszym mieście odbędzie się bezpłatna mammografia.