medmiasto.pl

Wszystko co powinieneś wiedzieć o zdrowiu!

Portal o bezpłatnych badaniach, akcjach profilaktycznych i prozdrowotnych dla Ciebie i Twojej rodziny

Sprawdź aktualne badania w swoim regionie

Szanowni Państwo,

w dniu 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

W związku z powyższym informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest, eMed Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-128), ul. Świderska 113 lok. 23, NIP: 5242803030, REGON: 364653600

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych zawarte są w Polityce Prywatności dostępnej w siedzibie firmy, a także przesyłanej na Państwa prośbę. W związku z RODO przysługuje Państwu m.in.:
1. prawo do wglądu w Państwa dane osobowe;
2. prawo ich sprostowania,
3. prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych
4. prawo do usunięcia danych ( prawo bycia zapomnianym);
5. prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
6. prawo do przenoszenia danych i in.

Nasz firma przetwarza dane tylko i wyłącznie w celu prawidłowego wykonania usługi. Nie sprzedajemy Państwa danych, ani nie przekazujemy żadnym firmom marketingowym. Korzystamy z nich w celu kontaktu z Państwem i właściwego wykonania zawartej z Państwem umowy i świadczenia naszych usług na Państwa rzecz. Personel naszej firmy jest przeszkolony, a Nasze wewnętrzne procedury dostosowane do tego by z najwyższą starannością dbać o Państwa dane osobowe.

Państwa dane w postaci telefonu, adresu i adresu mailowego użytkujemy tylko w celu właściwego i sprawnego kontaktu z Państwem.