Reklama
Zdrowie jest najważniejsze.

Chyba każdy wie o tym, że zdrowie to coś o co należy dbać. Bez niego wszystko inne traci sens. A co jest drugim najważniejszym w dzisiejszych czasach czynnikiem? Czas. Obecnie to coś, czego najbardziej brakuje. Praca, dom, dodatkowe obowiązki sprawiają, że ludzie wiecznie nie mają czasu. Bieganie po całym mieście w poszukiwaniu lekarzy specjalistów już dawno straciło sens. Właśnie dlatego powstały miejsca, które oferują usługi lekarzy o różnych specjalizacjach w jednym miejscu. Wszystko po to, aby zapewnić jak największą wygodę i komfort pacjentom.

Jednym z takich miejsc jest Centrum Medyczne Kraków. Można skorzystać tam z opieki zdrowotnej zarówno prywatnie jak i publicznie i udać się do:

  •  Okulisty

Do okulisty można udać się na badanie wzroku, pola widzenia, dna oka, grubości rogówki, ciśnienia wewnątrzgałkowego, kąta przesączanie rogówkowo-tęczówkowego. Ponadto wykonuje on optyczną koherentną tomografię OCT oraz dobiera odpowiednie szkła lub soczewki. Specjalizuje się w leczeniu wielu chorób takich jak jaskra czy zaćma.

  •  Laryngologa

Laryngolog prywatnie Kraków zajmuje się problemami w obrębie nosa, zatok, gardła czy krtani. Najczęściej jest to pogorszenie słuchu, bóle i szumy w obrębie ucha, bóle zatok, zawroty głowy, zaburzenia równowagi, chrapanie, częste krwawienia z nosa i wiele innych.

  •  Dermatologa

Dermatolog to specjalista, do którego należy udać się z jakimikolwiek chorobami skórnymi. Często są to reakcje alergiczne, z którymi dzięki wizycie u specjalisty szybko można się uporać. Ponadto dermatolog wykonuje specjalistyczne zabiegi dermatologiczne takie jak wymrażanie brodawek czy usuwanie zmian skórnych za pomocą prądu elektrycznego.

  •  Gastrologa

Gastrolog to specjalista który pomaga w leczeniu wszelkich chorób układu trawiennego. Można do nich zaliczyć zespół jelita drażliwego, kamice żółciową, celiakie, wrzody, przepukliny i wiele innych chorób układu żółciowego, przełyku, żołądka i jelit.

  •  Alergologa
  •  Chirurga ogólnego
  •  Chirurga urazowo – ortopedycznego
  •  Foniatry
  •  Neurologa
  •  Pulmonologa Kardiologa

Placówka oferuje także profesjonalne usługi stomatologiczne. W ich zakresie można udać się na zwykłe leczenie do dentysty, higienizację lub wybielanie do higienistki stomatologicznej lub na konsultację ortodontyczną i późniejsze leczenie z nią związane do ortodonty.

Podziel się
Następny artykuł

Choroby układu krążenia są nadal jednym z największych zagrożeń dla zdrowia, a nawet życia Polaków. Ponadto wady serca najczęściej dotykają seniorów,... czytaj dalej