Reklama
Warszawa: "Rusz się po świętach" - bezpłatne zajęcia sportowe dla rodziców z dziećmi

Aktywna Rodzina – Rusz się po Świętach to impreza sportowa, w czasie której chcemy zachęcić całe rodziny do aktywnego spędzenia czasu. Okres po Bożym Narodzeniu i tuż przed Sylwestrem kojarzy się z błogim lenistwem – my chcemy ten trend odmienić i pokazać, że można spędzić te dni miło, rodzinnie i aktywnie!

Dlatego 29 grudnia 2019 r. zapraszamy wszystkich warszawiaków: małych i dużych, na wyjątkową imprezę sportową. W jednym miejscu dzieci razem z rodzicami będą mogły poznać takie dyscypliny sportowe jak: siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, piłka nożna.
W świat sportu wprowadzi je fantastyczny Kangur, który przez gry i zabawy pokaże zasady każdej dyscypliny.

W programie także bezpłatny rodzinny turniej w kręgle dla całych rodzin z nagrodami oraz pamiątkowymi pucharami. Na starsze dzieci czekać będą lekcje szermierki, piłka nożna w napompowanych kulkach, lekcje tańca oraz pokaz i nauka boksu. Gościem specjalnym będzie utytułowana Sasha Sidorenko, która w 2017 r. zdobyła zawodowe mistrzostwo Europy wagi lekkiej federacji EBU, która jest także ambasadorką wydarzenia „Aktywna Rodzina – Rusz się po Świętach.

Czas:

  29 grudnia 2019 r. w godzinach  12:00 – 16:00

 

Miejsce:

 

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

ul. Jagiellońska 82b, 03-301 Warszawa

Zapisy:

obowiązują zapisy na turnieje w kręgle

Kontakt:

Na TURNIEJ W KRĘGLE obowiązują ZAPISY pod adresem: kontakt@FundacjaJestemMama.plWstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
 

Zapraszamy! 

Źródło: https://www.facebook.com/events/603692340371663/

Podziel się
Następny artykuł

Odczuwasz ból, sztywność i obrzęk? Sprawdź to! Nieleczony reumatoidalne zapalenie stawów prowadzi najczęściej do zniszczenia stawów i niesprawności,... czytaj dalej