Reklama
Warszawa: kolejna edycja Movember - bezpłatne badania dla Panów

Panowie, weźcie zdrowie w swoje ręce!  Rak jądra dotyka głównie mężczyzn między 14 a 34 rokiem życia. Rak prostaty - już po 45 roku życia. Panowie, czy wiecie, że nowotwory są najczęstszą przyczyną śmierci mężczyzn w Polsce? Owszem, jednak ciągle za mało się o tym mówi, a przede wszystkim - za rzadko się badacie. Zmieńcie to, przecież chodzi o Wasze zdrowie, a nawet życie. 

W trakcie naszych wydarzeń możesz więc skorzystać z badań USG jąder, jeśli masz mniej niż 45 lat, z badań PSA pod kątem zmian w prostacie, jeśli masz 45 lat lub więcej.

Żadne z badań nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Badania są bezbolesne i nieinwazyjne.

Badanie PSA to badanie związane z pobraniem kropli krwi z palca i pozwala ono na określenie, czy poziom PSA jest przekroczony w stosunku do normy, czy też nie. Badania te nie pozwalają na dokładne oznaczenie PSA całkowitego.
Nie zapisujemy na badania, przyjmujemy panów zgodnie z kolejnością przybycia.
Za badanie możesz dorzucić się do puszki tyle, ile chcesz.
Liczba testów PSA jest ograniczona. Nie realizujemy konsultacji z lekarzami urologami. Nie realizujemy skierowań na badania.

Czas i miejsce:

14 i 15 grudnia 2019 - Warszawa, PKiN

11:30 - 18:30 w oba dni

Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
Pałac Kultury i Nauki. Targi Mustache Yard Sale.

Zapraszamy! 

Źródło: http://www.movember.org.pl/

Podziel się
Następny artykuł

Panie i Panowie, szacuje się, że na osteoporozę choruje co trzecia kobieta po menopauzie, ale problem osteoporozy dotyka coraz młodszych osób, szczegó... czytaj dalej