Reklama
Warszawa: "zdrowe jelita - podstawa dobrego samopoczucia" - bezpłatny wykład


Organizm człowieka działa jak maszyna, w której każdy trybik musi odpowiednio funkcjonować. Na bezpłatnym spotkaniu zostanie poruszony temat jelit - jak o nie dbać, co im szkodzi, a co pomaga zachować je w dobrym stanie.


Spotkanie poprowadzi wykwalifikowany dietetyk, którego warsztat będzie zawierał wachlarz cennych informacji dotyczących sposobów na zachowanie równowagi mikrobiologicznej w jelitach i ustrzeżenie się przed niebezpiecznymi chorobami, między innymi: otyłością, alergią, astmą, zapaleniem stawów, chorobami autoimmunologicznymi, nowotworem jelita grubego czy cukrzycą.

Jeśli chcesz uporać się ze wzdęciami, z gazami, biegunką, nudnościami, zatwardzeniem, bólem brzucha i skurczami żołądka, koniecznie przyjdź na ten warsztat. Otrzymasz dużą dawkę wskazówek dotyczących tego, jak pozbyć się dolegliwości żołądkowych i innych symptomów wskazujących na zaburzenia pracy jelit.

Wstęp wolny!

Czas:  25 września 2019, środa o godzinie 18:30 
Miejsce:  Warszawa - Ochota, EKOlogika, ul. Opaczewska 43  
Zapisy:  Nie obowiązują wcześniejsze zapisy

 

 

 

Zapraszamy! 

Źródło: https://www.facebook.com/events/392389494755050/

Podziel się
Następny artykuł

W październiku i listopadzie w 8 polskich miastach możliwe będzie wykonanie darmowych badań profilaktycznych, które pozwalają wykryć chorobę nowotworo... czytaj dalej