Reklama
Warszawa: bezpłatne badanie w kierunku osteoporozy

Panie i Panowie, szacuje się, że na osteoporozę choruje co trzecia kobieta po menopauzie, ale problem osteoporozy dotyka coraz młodszych osób, szczególnie prowadzących siedzący tryb życia. Złamania kości wiążą się z bólem, pogorszeniem jakości życia, a także z niepełnosprawnością. Jeśli nie wdroży się odpowiedniego leczenia - ryzyko kolejnych złamań zwiększa się o połowę.

Zapraszamy na bezpłatne badanie!

Źródło:Osteobus - Mobilne Centrum Diagnostyki Osteoporozy

Podziel się
Następny artykuł

Panowie, weźcie zdrowie w swoje ręce!  Rak jądra dotyka głównie mężczyzn między 14 a 34 rokiem życia. Rak prostaty - już po 45 roku życia. Panowie, cz... czytaj dalej