Reklama
Warszawa: bezpłatne badanie w kierunku osteoporozy

Panie i Panowie, szacuje się, że na osteoporozę choruje co trzecia kobieta po menopauzie, ale problem osteoporozy dotyka coraz młodszych osób, szczególnie prowadzących siedzący tryb życia. Złamania kości wiążą się z bólem, pogorszeniem jakości życia, a także z niepełnosprawnością. Jeśli nie wdroży się odpowiedniego leczenia - ryzyko kolejnych złamań zwiększa się o połowę.

Zapraszamy na bezpłatne badanie!

Źródło:Osteobus - Mobilne Centrum Diagnostyki Osteoporozy

Podziel się
Następny artykuł

Mieszkanki Warszawy, odbędą się warsztaty poświęcone poprawie bezpieczeństwa, formom zachowań oraz elementom samoobrony Hapkido. Zadbajcie o siebie i... czytaj dalej