Reklama
Schwarzy – modelowanie sylwetki bez ćwiczeń i wyrzeczeń

Nie zawsze łatwo jest osiągnąć perfekcyjną figurę samymi treningami i dietą. Czasem warto sobie pomóc zabiegami medycyny estetycznej, które przyspieszają i utrwalają efekty wyszczuplania ciała. Modelowanie sylwetki w gabinecie medycyny estetycznej pozwala też zadbać o jędrność skóry. Przedstawiamy rewelacyjny zabieg Schwarzy, który wzmacnia mięśnie i wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.

Modelowanie sylwetki w gabinecie medycyny estetycznej

Zabiegi wyszczuplające wykonywane w gabinecie medycyny estetycznej nie powinny być traktowane jako sposób na odchudzanie. Modelowanie sylwetki przy pomocy nowoczesnych urządzeń służy do wspomagania efektów diety i ćwiczeń poprzez wzmacnianie mięśni, ujędrnianie skóry, redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej. We własnym zakresie warto zadbać o zdrowy styl życia, który gwarantuje długotrwałe utrzymywanie się rezultatów zarówno odchudzania, jak i modelowania ciała.

Zabieg ujędrniający czy wyszczuplający nie sprawi, że ubędzie nam kilogramów, ale poprawi wygląd naszej skóry, wyrzeźbi mięśnie i przyczyni się do zmniejszenia obwodów ciała. Specjaliści zalecają stosowanie tego typu zabiegów u osób z prawidłową masą ciała lub nieznaczną nadwagą. W przypadku otyłości konieczne jest najpierw przeprowadzenie diety redukcyjnej oraz odpowiednich treningów. O zdrowym odżywianiu i aktywności fizycznej trzeba również pamiętać po zabiegach medycyny estetycznej, gdyż dzięki temu ich efekty utrzymują się naprawdę długo.

Na czym polega zabieg Schwarzy?

Zabieg Schwarzy, z którego skorzystamy m.in. w warszawskiej Klinice Miracki, przeznaczony jest do redukcji tkanki tłuszczowej poprzez stymulację nerwowo-mięśniową. Skoncentrowana energia elektromagnetyczna emitowana przez specjalne pady działa bezpośrednio w tkance mięśniowej, nie uszkadzając naskórka, ani skóry. Stymulacja mięśni jest silniejsza niż ta, którą możemy uzyskać podczas aktywności fizycznej. Stymulator elektromagnetyczny generuje impulsy niezależne od funkcji mózgu, z tak szybką częstotliwością, że nie pozwala na fazę relaksacji. Specjalne aplikatory dostosowują się do różnych części ciała, pozwalając na stymulację mięśni brzucha, pośladków, bioder, ramion i nóg.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, natomiast optymalne rezultaty pojawiają się po około 8 powtórzeniach wykonywanych dwa razy w tygodniu. Na bezpieczeństwo i komfort tego zabiegu ujędrniającego wpływa zaawansowany system chłodzenia oraz brak interakcji skórno-naskórkowej z polami elektromagnetycznymi.

Wyszczuplanie ciała i rzeźbienie mięśni

Podczas modelowania sylwetki systemem Schwarzy mięśnie pobudzane są dużo bardziej niż w trakcie zwykłej aktywności. Przyczynia się to do znacznie szybszych i wyraźniejszych rezultatów. Półgodzinny zabieg Schwarzy na brzuch daje podobne efekty jak wykonanie około 800 brzuszków! Urządzenie powoduje zarówno skurcze mięśni widocznych, jak i tych głębokich, trudno dostępnych podczas tradycyjnych ćwiczeń. Na poziomie brzucha zaangażowane są wszystkie mięśnie: proste, skośne (tworzące linię talii) i poprzeczne. Te ostatnie to najgłębsze mięśnie brzucha, które odpowiedzialne są m.in. za stabilizację odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

Efekty, jakich możemy spodziewać się po zabiegu Schwarzy to:

  • wzrost napięcia i wzmocnienie mięśni,
  • wyszczuplenie ciała – redukcja miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej,
  • modelowanie sylwetki,
  • ujędrnienie skóry.

Marzysz o smukłej i umięśnionej sylwetce? Wypróbuj innowacyjną technologię stymulacji elektromagnetycznej.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o nieinwazyjnych metodach modelowania sylwetki, zapraszamy do kontaktu ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie.

Podziel się
Następny artykuł

Coraz więcej kobiet decyduje się na plastyczną korekcję niedoskonałości powstałych po ciąży i porodzie. Takie zabiegi pozytywnie wpływają na stan psyc... czytaj dalej