Reklama
Przeszczep włosów FUE Unshaven - nowoczesna metoda w medycynie estetycznej!

Piękne i zadbane włosy to nie tylko marzenie kobiet, ale i bolączka wielu mężczyzn. Kłopotliwe wypadanie włosów, a często także uporczywe łysienie może bardzo mocno zaniżać samoocenę danej osoby, a także wpływać na jej odbiór przez innych. Jakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej można zastosować w takich sytuacjach, by jak najszybciej odzyskać pewność siebie oraz piękny wygląd? Przeczytaj poniżej i dowiedz się więcej o metodzie FUE Unshaven.

Każda kobieta marzy o tym, by być posiadaczką pięknych, długich i lśniących włosów. Wielu mężczyzn, może poszczycić się bujną czupryną nawet do późnych lat starości. Niestety dla niektórych, zadbane i gęste włosy to tylko marzenie, którego nie mogą spełnić z różnych powodów. Przyczynkiem do nadmiernego wypadania, utraty włosów lub łysienia mogą być zarówno problemy hormonalne, jak i wydarzenia losowe, które na zawsze już determinują to, jak będzie wyglądać fryzura.

Na szczęście, współczesne metody dotyczące przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej pozwalają uzyskać widoczne rezultaty w odnowie mieszków włosa. Transplantacja włosów staje się coraz częściej popularna, a jej przeprowadzenie nie wiąże się ze skomplikowaną i długotrwałą rekonwalescencją. Co jeszcze należy wiedzieć o samym zabiegu?

Transplantacja włosów metodą FUE Unshaven, na czym polega?

Choć nazwa samego zabiegu ma dość groźny wydźwięk to warto podkreślić, że jest on całkowicie bezinwazyjny. Transplantację wykonuje się po wcześniej przeprowadzonej konsultacji indywidualnej, najczęściej 2-3 tygodnie przed zabiegiem. Co ważne, nie ma tak jak w innych przypadkach konieczności golenia włosów! Przed zabiegiem można normalnie funkcjonować i pracować, bez obawy o swój wizerunek.

Pacjent w trakcie zabiegu pozostaje w stałym kontakcie z personelem kliniki, a bezbolesność i wysoki komfort transplantacji włosa zapewnia się znieczuleniem miejscowym.

Transplantacja włosów polega na przeszczepie mieszków zdrowych cebulek z miejsc nie objętych łysieniem lub nadmiernym wypadaniem. Takie włosy pobiera się najczęściej z tylnej części głowy lub miejsc znajdujących się po jej bokach. Nie ma jednak przeciwwskazań do tego, by zdrowe cebulki pobrać także z innych miejsc na ciele np. z klatki piersiowej, czy też pleców.

Co ważne, z jednej cebulki pobranego włosa, można otrzymać nawet 10 kolejnych włosów. W ten sposób, w szybkim czasie znacząco powinna poprawić się kondycja i gęstość włosów na całej głowie.

Czy po transplantacji włosów konieczna jest długotrwała rekonwalescencja?

Nie, i to jest ogromny atut tej metody przeszczepu włosów. Zabieg opierający się na metodzie FUE Unshaven wymaga co prawda kilkutygodniowego ograniczenia intensywnych ćwiczeń fizycznych, ale nie ma żadnych innych przesłanek do tego, by np. zaprzestać pracy już na drugi dzień od wykonanego zabiegu.

Co ważne, po około 3 tygodniach od wykonanego przeszczepu, część włosów może delikatnie wypadać. Jest to naturalny proces, który wspomaga wzrost nowych włosów. Nie należy się tym przejmować.

U kogo sprawdzi się ten rodzaj transplantacji włosów?

Ogromną popularność FUE Unshaven zdobywa pośród osób, dla których wygląd zewnętrzny jest nie tyle ważny, co determinuje sukces w pracy oraz jest konieczny w pracy z ludźmi. Wielu aktorów oraz znanych postaci z mediów decyduje się na tę metodę transplantacji włosa wiedząc, że szybko uzyska upragnione efekty idealnego wyglądu. 

Co ważne, zabieg nie wymaga od nich ani dodatkowych wyrzeczeń, ani przerw w realizacji zleceń. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o zabiegu FUE Unshaven wejdź na stronę: https://transplantacjawlosow.pl/

Są tam zebrane wszystkie niezbędne informacje o zabiegu.

 

Podziel się
Następny artykuł

Począwszy od 25. roku życia skóra traci co roku 1 proc. kolagenu. Po 60. roku życia produkcja białka ustaje prawie całkowicie. Można jednak spowolnić... czytaj dalej