Reklama
Pomóż Amelce - kup kalendarz charytatywny ❤️

Kobiety, które są matkami, żonami, partnerkami, przedsiębiorcami połączył wspólny cel – pomóc tym, którzy tej pomocy najbardziej wymagają.  Postanowiły one stworzyć kalendarz, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na terapię dla  Amelki ️ – dziewczynki chorej na neuroblastomę IV stopnia.

Wspierając tę akcję zyskasz piękny kalendarz na ścianę, ale przede wszystki wesprzesz szczytny cel i pomożesz Amelce. 

Kalendarz możesz kupić pod tym linkiem: https://wspaniale2020.pl/koszyk/?add-to-cart=783

Kilka słów o Amelce...

Prawni opiekunowie: Bożena i Grzegorz Białowąs. 

Amelka ma również rodzeństwo biologiczne: Marysia i Kacper Brzezina 9 lat oraz Radek Brzezina 12 lat 

Amelka wraz z rodzeństwem została odebrana od rodziców biologicznych. Trafiła do rodzinnego domu dziecka w Krzemienicy 01.07.2018.

Historia wszystkich dzieci. Początkowo Bożena i Grzegorz pracowali i wychowywali trójkę swoich dzieci. Pewnego dnia brat Grzegorza został sam z dziećmi, żona brata postanowiła odejść zostawiajac dzieci. Brat Grzegorza – Jacek nie radził sobie z wychowaniem i porządkiem, niestety pojawiły się służby, które chciały odebrać 4 dzieci ( Marcin, Paulina, Kacper oraz Michał). Bożena o wielkim sercu postanowiła, że nie pozwoli, aby dzieci były w obcej rodzinie, po prostu dzieci wzięli do siebie. Tak zostali rodziną zastępczą dla pierwszej 4 dzieci. Bożena musiała odejść z pracy dla Dzieci. Pewnego dnia zrozumiała, że chce z Grzegorzem pomóc innym dzieciom. Postanowili zostać rodzinnym domem dziecka. 01.07.2019 r pojawiała się kolejna 4 dzieci w tym Amelka. Amelka wraz z rodzeństwem poczuli się wspaniale, mają dużo ciepła i miłości. Teraz mają prawdziwy dom. Niestety 30.07.2019 dowiedzieliśmy się, że Amelka jest chora. Ma raka złośliwego Neuroblastoma IV. Aby Amelka aby miała szanse żyć musi przejść immunoterapię, która nie jest refundowana w PL. Potrzebny jest milion zł.

Wierzymy w Wasze dobre serca! ❤️❤️❤️

Źródło: wspaniale2020.pl

Podziel się
Następny artykuł

Czym jest zdrowie psychiczne i w jaki sposób się manifestuje? W jaki sposób rozpoznać podstawowe problemy w tym obszarze? W jaki sposób można o nie db... czytaj dalej