Reklama
Piaseczno: bezpłatne badania USG dla dzieci

Piaseczno bezpłatne badania usg dla dzieci


Rodzice, macie okazję, by zadbać o zdrowie Waszych Maluchów. Będzie to możliwe, ponieważ do Piaseczna przyjedzie Ambulans Fundacji Ronalda McDonalda, w którym będzie można nieodpłatnie wykonać dzieciom profilaktyczne badania USG na obecność komórek nowotworowych.

W badaniach udział mogą wziąć dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat.

Czas:

15.12.2019 w Piasecznie

Miejsce:

na parkingu przy ulicy Sierakowskiego.

Zapisy:

Zapisy prowadzone będą w dniu 4 grudnia w godz. 10.00-15.00, pod nr tel.: 22 70 17 626, 22 756 52 17 

Udział w badaniach bez rejestracji nie jest możliwy.

Kontakt:

22 70 17 626, 22 756 52 17 

Badania są częścią działań Fundacji Ronalda McDonalda na rzecz profilaktyki „NIE nowotworom u dzieci". Misją Fundacji jest tworzenie, wspieranie, a także realizacja programów, które pomagają dzieciom żyć w zdrowiu. Fundacja Ronalda McDonalda jest międzynarodową organizacją pożytku publicznego, działa ona w Polsce od 2002 roku. Fundacje na całym świecie łączy wspólny mianownik – pomoc dzieciom.

Należy pamiętać o tym, że udział bez wcześniejszej rejestracji nie jest możliwy!

Badanie są całkowicie bezpłatne. Najmłodsi mieszkańcy nie muszą się również obawiać bólu, ponieważ są one bezbolesne, a także nieinwazyjne i w 100 % bezpieczne. Na badanie trzeba będzie przeznaczyć jedynie kilkanaście minut.

Ambulans Fundacji w którym odbywają się badania jest to unikalna, mobilna stacja medyczna, składająca się z poczekalni – rejestracji oraz dwóch gabinetów lekarskich, wyposażonych w nowoczesny sprzęt ultrasonograficzny. Celem badań jest dokładna ocena stanu narządów wewnętrznych dzieci, a także wykrycie ewentualnych odstępstw od normy.

Szalenie ważna jest również świadomość odnośnie nowotworów u dzieci. Daje to możliwość wczesnego rozpoznania, a co za tym idzie - wyleczenia. Zachęcamy więc do obejrzenia wykładu, który pozwoli poszerzyć Waszą wiedzę.

 

Zapraszamy!

Źródło: www.frm.org.pl/pl

Podziel się
Następny artykuł

Chcesz dodać do swojego życia dawkę sobotniej aktywności?  "Aktywny warszawiak - zdrowy kręgosłup" to ćwiczenia w umiarkowanym tempie, umożliwiające p... czytaj dalej