Reklama
Moje Leczenie - aplikacja przypominająca o lekach

Moje leczenie to aplikacja, która pozwala na pamietanie o tym, by o wyznaczonej porze przyjąć lekarstwa. Przeznaczona jest ona dosłowanie dla każdego. W ciągłym pośpiechu i notorycznym braku czasu w ciągu dnia - zdarza nam się zapomnieć o tym, co najważniejsze - o swoim zdrowiu. A z nim właśnie związne jest tak istotne - regularne przyjmowanie leków. Aplikacja jest wygodna i bardzo ułatwia życie osobom chorym.

Dla Dzieci
Dzieci często zapominają o tym, żeby wziąć lekarstwa. Rodzice z kolei też nie zawsze mogą to kontrolować. Jednak dzięki aplikacji Rodzić może być spokojny o swoją Pociechę. W odpowiednim momencie dostanie ona powiadomienie o tym, że musi zażyć leki.

Dla Seniorów
Osoby starsze często borykają się z problemami pamięci. Dotyczy to numerów telefonów, zapominania szczegółów rozmowy. Czasami jednak wiąże się także z zaprzestaniem zażywania leków. Idealnym wyjściem z tej sytuacji może się okazać aplikacja, która o tym przypomni. Pamiętajmy, że chodzi o zdrowie!

Dla każdego z nas!
Badania krwi, antykoncepcja, albo kontrola poziomu cukru. Są to rzeczy szalenie istotne, a mimo to - nie zawsze o nich pamiętamy.  Moje Leczenie stworzone jest właśnie z myślą o osobach, które mają wiele obowiązków, a ich głowa zajęta jest masą bardzo ważnych spraw. Terminy, spotkania... a jak w tym wszystkim pamiętać jeszcze o lekach? Na pomoc przyjdzie właśnie aplikacja "Moje Leczenie".

Źródło: www.moje-leczenie.pl

Podziel się
Następny artykuł

Razem z partnerem spodziewacie się dziecka? Szukasz sprawdzonej wiedzy, chcesz porozmawiać z lekarzami z Twojego miasta? Szukasz ciekawych produktów i... czytaj dalej