Reklama
Co zrobić jeśli mężczyzna ma przedwczesny wytrysk?

Przedwczesny wytrysk to problem wielu mężczyzn. Jednak nie należy się martwić, istnieje szereg różnych rozwiązań, które pomogą panom uporać się z ich problemem. W tym celu powstał ten artykuł.

Jak skutecznie zapobiec przedwczesnemu wytryskowi?

Zapewne każdy mężczyzna mówiący o koszmarze związanym z seksem, ma na myśli przedwczesny wytrysk. Nie ma co ukrywać, jest to tragiczna sytuacja, w której narażeni są oni na ogromny wstyd. Oczywiście nie jest to jedyny przykry scenariusz, jaki może im się przydarzyć podczas współżycia, jednak jest on najbardziej zapadający w pamięci, zwłaszcza kobietom.

Panie cenią sobie dobrej jakości seks. W dzisiejszych czasach stały się one na tyle niezależne i wymagające, że niestety nie będą one traciły czasu na krótkodystansowców. W sytuacji, której nie zostały one nawet rozpalone, a ich partnerzy już doszli, odczuwają one zdegustowanie. Postrzegają wtedy mężczyznę jako niezwykle niedoświadczonego.

Poniekąd mogą mieć racje, bardzo często przedwczesny wytrysk wynika z braku doświadczenia, a więc w skutek zbyt szybkiego podniecenia lub w momencie, gdy panowie mieli zbyt długą przerwę w aktywności seksualnej. Nieważne co jest tego przyczyną, żadna z wyżej wymienionych opcji nie spowoduje, że tacy panowie będą atrakcyjni dla pań.

Dzieje się tak, dlatego że kobiety uwielbiają być spełnione w łóżku. Jeżeli natrafią na facetów, którzy nie będą umieć im tego zagwarantować, będą szukać satysfakcji gdzie indziej. A więc przedwczesny wytrysk nie tylko owocuje poczuciem wstydu wśród mężczyzn, ale przyczynia się także do rozpadu ich relacji i powoduje, że ich samopoczucie ulega znacznemu pogorszeniu, co w dłuższej perspektywie może doprowadzić nawet do depresji.

Czym spowodowany jest przedwczesny wytrysk?

Za nim wyjaśnione zostanie, jakie są najskuteczniejsze metody walki z przedwczesnym wytryskiem, w pierwszej kolejności należy zrozumieć, skąd się on bierze. Przedwczesny wytrysk jest zaburzeniem seksualnym, na które cierpi ogromna liczba mężczyzn (źródło: https://erektoportal.pl/sex-wytrysk/) . W praktyce oznacza on, że ejakulacja występuje wcześniej, niż panowie by tego chcieli (przed włożeniem członka). Taka sytuacja uniemożliwia komukolwiek z pary czerpać przyjemności ze współżycia.

Istnieje kilka różnych odmian przedwczesnego wytrysku, które wyróżnia współczesna medycyna.

Najgorszą z nich jest wytrysk, który występuje u mężczyzn tuż przed pieszczotami ze swoją partnerką lub na samym ich starcie ... Niestety ogromna liczba panów tego doświadcza. Kolejny przedwczesny wytrysk może dotyczyć sytuacji, kiedy to członek wejdzie do pochwy albo tuż przed rozpoczęciem stosunku.

W praktyce nie ma zbyt dużej różnicy między drugim czy trzecim rodzajem wytrysku. Każdy z nich kończy się klapą. Panie są na tyle podniecone, aby rozpocząć współżycie, natomiast panowie już je zakończyli. Jest to ogromny wstyd dla facetów, a ogromny zawód dla pań.

Stąd panowie powinni czym prędzej coś z tym zrobić!

Jednak żeby cóc coś z tym zrobić, w pierwszej kolejności powinni dowiedzieć się, z czego wynika ich dysfunkcja seksualna. Współczesne badania pokazują, że najczęstszym powodem jej występowania są czynniki psychiczne. Można mówić o nich wtedy, kiedy panowie żyją w bardzo dużym stresie: mają dużo problemów na głowie i nie są w stanie odpowiednio się skupić.

Ponadto bardzo częstym powodem przedwczesnych wytrysków są problemy w związku. Jeśli para się kłóci i między partnerami jest negatywna atmosfera, nie ma szans, aby seks był udany. Kolejnym czynnikiem mogą być wszelkie używki takie jak alkohol, papierosy czy narkotyki. Dodatkowo zbyt szybki finał może wynikać z problemów o podłożu somatycznym, które spowodowane są cukrzycą, chorobami układu krwionośnego czy też niedoczynnością tarczycy.

To dopiero brzmi jak prawdziwy koszmar, ponieważ istnieje mnóstwo czynników, które mogą stać się przyczyną kiepskiego życia seksualnego u mężczyzn. Jednak nie powinni się oni załamywać, ponieważ tyle ile czynników tyle sposobów na ich rozwiązanie!

Obecnie współczesna medycyna oferuje szereg różnych rozwiązań, które mają nie tylko pomóc panom uporać się z ich przedwczesnym wytryskiem, ale także pomóc spotęgować ich doznania seksualne. Nie wszystkie jednak tak działają. Większość produktów jest wymysłem farmaceutycznym, które nieodpowiednie stosowanie mogą przyczynić się do powstania szeregu bardzo przykrych konsekwencji.

Stąd mężczyźni sięgający po jakikolwiek produkt na swoją dysfunkcję seksualną powinni zachować szczególną ostrożność, bo w tym przypadku gra jest zbyt cenna. W pierwszej kolejności swoją uwagę powinni oni skierować na najbezpieczniejszą opcję - tabletki na przedwczesny wytrysk dostępne bez recepty. Są one prawdziwym hitem na rynku, z tego względu, że ich skład opiera się tylko i wyłącznie na naturalnych mieszankach ziołowych.

Co to oznacza w praktyce?

To, że tabletki te nie wywołują żadnych skutków ubocznych i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Co więcej, zawarte w nich zioła nie tylko przyczynią się do wydłużenia przez mężczyzn możliwości odbywania stosunku, ale także zapewnią lepsze ukrwienie ich narządów intymnych, dzięki czemu będą oni mogli czerpać znacznie lepsze doznania podczas stosunku.

Istnieją jednak również inne sposoby. Najpierw należy odpowiedzieć jednak na kolejne pytanie?

Czy wielokrotny orgazm u panów jest możliwy?

Na pewno jest pożądany! Ale jak się okazuje, może też być jak najbardziej możliwy. W przeciwieństwie do pań, osiągnięcie kilku orgazmów przez panów wydaje się znacznie trudniejsze.

Dzieje się tak dlatego, że mężczyźni utożsamiają swój orgazm z wytryskiem. Po nim zazwyczaj są już spełnieni, zrelaksowani i zmęczeni na tyle, że nie sądzą, że kolejny orgazm będzie możliwy.

Prawda jest taka, że po ejakulacji mężczyźni nie są w stanie przeżyć większej ilości orgazmu. Jednak to, co jest interesujące to fakt, że są w stanie przeżyć wielokrotne spełnienie, nie osiągając wytrysku!

Jak mężczyźni mogą osiągnąć wielokrotny orgazm bez wytrysku?

Orgazm bez wytrysku w praktyce nazywany jest orgazmem suchym. Jak możemy przeczytać na https://erektoportal.pl/sex-wytrysk/ polega on na kontrolowaniu swojego ciała i umysłu w ten sposób, że panowie są w stanie odwlekać ejakulację. Co lepsze, będzie to skutkować jeszcze silniejszym spełnieniem. Otóż jak widać, orgazm wcale nie musi kojarzyć się z wytryskiem!

Jak zatem jest to możliwe? Jest to możliwe, ponieważ wszelkie bodźce wywołujące orgazm zaczynają się w męskim mózgu, on również tam powstaje, w momencie, gdy wytrysk następuje z genitaliów. Wszelkie skurcze mięśni wypychające spermę przez członka i impulsy nerwowe, które sprawiają, że mężczyźni są w stanie odczuwać rozkosz, zazwyczaj dzieją się w tym samym czasie. Stąd błędne złudzenie, że idą ze sobą w parze.

Jak w takim razie każdy mężczyzna może uzyskać wielokrotny orgazm?

Poprzez napinanie mięśni dna miednicy i mięśni znajdujących się w obszarach genitalnych. Pozwoli to każdemu mężczyźnie uzyskać wielokrotną satysfakcję z aktywności seksualnych. Jest to główna metoda, która służy kontroli wytrysku. Dzięki niej każdy facet nie tylko będzie w stanie zapanować nad swoim przedwczesnym wytryskiem, ale jednocześnie będzie w stanie przeżyć wielokrotny orgazm.

Dodatkowo panowie mogą zainteresować się ćwiczeniami mięśni Kegla, które cieszą się ogromną popularnością. Są one najpopularniejszą metodą służącą uzyskaniu wyżej wspomnianych efektów.

Panowie muszą jednak zdawać sobie sprawę, że jeśli cierpią na jakiekolwiek zaburzenia seksualne, wyżej wspomniane ćwiczenia im nie pomogą. W pierwszej kolejności powinni oni zatem pozbyć się wszelkich dysfunkcji, najlepiej za pomocą wspomnianych już tabletek. Dopiero wówczas powinni oni przystąpić do różnego rodzaju ćwiczeń, w celu uzyskania wymarzonych efektów.

Podziel się
Następny artykuł

Ponad milion dorosłych Polaków nigdy nie powiedziało lekarzowi o swoich kłopotach z erekcją. Na odwagę zdobywa się jedynie co trzeci. czytaj dalej