Reklama
woj. mazowieckie: darmowa mapa i aplikacja na telefon pomagająca znaleźć najbliższy szpital

Potrzebujesz nagłej pomocy, ale nie wiesz gdzie znajduje się najbliższa Izba Przyjęć? A może chcesz dowiedzieć się gdzie jest w Twojej okolicy szpital? Od teraz to już nie problem, dzięki nowej aplikacji, która to wszystko umożliwi w prosty dla każdego sposób. W ramach projektu Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ „Co? Gdzie?” udostępniona została mapa, która pomoże w wyszukiwaniu świadczeń na terenie województwa mazowieckiego. Tym razem w kilku prostych krokach możecie Państwo znaleźć placówki udzielające świadczeń w nagłych wypadkach:

  • Nocną i Świąteczną Opiekę Zdrowotną,
  • Izby Przyjęć,
  • Szpitalne Oddziały Ratunkowe,
  • Nocną i Świąteczną Pomoc Stomatologiczną.

Dla każdej placówki wyświetlane są przydatne informacje – dane adresowe, numery kontaktowe oraz szczegóły dotyczące udzielanych świadczeń: podstawowe oddziały szpitalne w przypadkach Izb Przyjęć i Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych i dostępność do lekarza pediatry w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej.

Stworzyliśmy też dla Państwa prostą aplikację „NA RATUNEK – MAZOWSZE” na urządzenia mobilne z systemem Android, którą można zainstalować poprzez Google Play. Wyświetla krótką charakterystykę zakresów pomocy doraźnej, poradnik posługiwania się mapą i przekierowuje do mapy online. Dodatkową pomocą dla posiadaczy urządzeń mobilnych jest możliwość wyświetlenia wybranej lokalizacji w Google Maps i uruchomienie nawigacji do miejsca docelowego.

Więcej informacji:

https://medmiasto.pl/mazowieckie/aktualnosci/woj-mazowieckie-na-ratunek-mapa-i-aplikacja-na-telefon

Źródło: NFZ Mazowsze

Podziel się
Następny artykuł

Moje leczenie to aplikacja, która pozwala na pamietanie o tym, by o wyznaczonej porze przyjąć lekarstwa. Przeznaczona jest ona dosłowanie dla każdego.... czytaj dalej