Reklama
Warszawa: "Pacjent onkologiczny, a dieta"- bezpłatny wykład

Mieszkańcy Warszawy, odbędzie się warsztat dla pacjentów w chorobie i/lub po jej przebyciu oraz wszystkich zainteresowanych.

EKOlogika chce przekazać to o czym na oddziałach chorób onkologicznych mówi się mało lub w ogóle, to o czym wiadomo od dawna, ale do Polski dociera powoli, to o czym nie będzie się słyszało, bo stoją za tym zbyt duże koncerny farmaceutyczne…
… bo na pewno wiesz, że im lepszy stan odżywienia chorego w momencie wykrycia nowotworu, tym wyższa skuteczność leczenia onkologicznego i większa szansa na pokonanie choroby? Właściwy sposób żywienia również w trakcie leczenia onkologicznego jest integralnym elementem terapii. Może ograniczyć ryzyko wystąpienia powikłań w okresie leczenia operacyjnego, zminimalizować skutki uboczne chemioterapii czy radioterapii oraz pozytywnie stymulować układ odpornościowy i naturalne siły obronne organizmu do walki z nowotworem.

Jeśli zależy Ci, aby dowiedzieć się więcej o żywieniu w chorobach nowotworowych oraz suplementacji (lub jej ograniczeniu), serdecznie zapraszamy na warsztaty prowadzone przez dietetyka - Julię Nikolopoulou, która miała okazję zdobyć doświadczenie pracując na oddziale onkologicznym.

Czas i miejsce:

Data: 28 października 2019, poniedziałek

Godzina rozpoczęcia: 18:00

 Miejsce: Warszawa - Ochota, EKOlogika, Opaczewska 43 

Wstęp wolny :)


Zapraszamy! 

Źródło: https://www.facebook.com/events/529326124495821/

Podziel się
Następny artykuł

Co to znaczy być mężczyzną? Czym jest męskość dla kobiet a kobiecość dla mężczyzn? Czego pragną mężczyźni ale boją się powiedzieć kobietom i czego pra... czytaj dalej