Reklama
Warszawa: „Obudź w sobie życie” - bezpłatne warsztaty

Chcesz zostać Mamą? Jesteś Kobietą, która boryka się z problemem niepłodności? Weź udział w bezpłatnych warsztatach „Obudź w sobie życie”. Jest to wyjątkowe spotkanie, podczas którego kobiety borykające się z niepłodnością mają okazję porozmawiać z wybitnymi specjalistami, poszerzyć swoją wiedzę oraz – co bardzo ważne – poznać inne kobiety, które znajdują się w podobnej sytuacji.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to 8 wartościowych godzin, podczas których:

– wysłuchasz wykładów specjalistów z zakresu ginekologii, embriologii, dietetyki, seksuologii, fizjoterapii – każdy specjalista nie tylko dzieli się swoją wiedzą, ale też odpowiada na pytania uczestniczek i pomaga w indywidualnym problemie danej kobiety.

– weźmiesz udział w warsztatach z psychologiem i coachem, podczas których dzieją się prawdziwe „cuda”. Uczestniczki poprzednich warsztatów przyznają, że praca podczas warsztatów zupełnie zmieniła ich postrzeganie siebie, swojej kobiecości, samooceny oraz sytuacji, w jakiej się znajduje.

– poznasz kobiety, których starania o dziecko także się przedłużają. To niepowtarzalna okazja, aby w atmosferze pełnej zaufania i bezpieczeństwa opowiedzieć o swoich problemach, wątpliwościach i przemyśleniach.

 

Uczestnictwo w warsztacie jest zupełnie BEZPŁATNE. Konieczne jest natomiast zapisanie się na warsztat za pomocą formularza zgłoszeń oraz potwierdzenie swojej obecności dzień przed spotkaniem (organizatorzy dzwonią do zapisanych uczestniczek).

Rejestracja i więcej informacji o warsztatach
(adres: https://plodnosc.pl/warsztaty-obudz-w-sobie-zycie-w-warszawie-28-09-19-r-ruszaja-zapisy/)

Zapraszamy! 

Źródło: um.warszawa.pl

Podziel się
Następny artykuł

Chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej, prawda? Zatroszcz się też o jego bezpieczeństwo. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla rodziców podopiecznyc... czytaj dalej