Reklama
Warszawa: O stresowym wychowaniu – zestresowany rodzic i zestresowane dziecko - bezpłatne warsztaty

Zapraszamy na warsztat o stresie w życiu dziecka i rodzica. Podczas spotkania porozmawiamy o stylach wychowania dziecka i stylach przywiązania, aby określić stresory w tych obszarach. Poświęcimy chwilę na pooglądanie stresu i określenie funkcji jaką pełni w rozwoju dzieci. Podczas spotkania zrobimy przegląd dziecięcych – nie dziecinnych stresorów, wspólnie poszukamy sposobów na bycie blisko i uważnie z dzieckiem w tych trudnych momentach. Na koniec dziecięca profilaktyka stresu.

Spotkanie jest bezpłatne.

Warsztaty są częścią projektu „Level Up” klub Super Rodzic dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Kiedy: 29.11.2019; godz. 15.00 – 17.00
Gdzie: Armia Zbawienia ul. Ząbkowska 23/25 lok. 9 (wejście od ul. Markowskiej)
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów. Na spotkania można przychodzić z małymi dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.

Nie obowiązują wcześniejsze zapisy! :)

Zapraszamy! 

Źródło: https://www.facebook.com/armiazbawieniawarszawa/?eid=ARDKmF3dXZA7R_0LKrw4smUdWWu8kbXRKUejsld6Siy2uupKaUqpr4n8RuOcHe5R12s_3LDURzSaXhDb

Podziel się
Następny artykuł

Czym jest zdrowie psychiczne i w jaki sposób się manifestuje? W jaki sposób rozpoznać podstawowe problemy w tym obszarze? W jaki sposób można o nie db... czytaj dalej