Reklama
Warszawa: kolejna edycja Movember - darmowe badania dla Panów

Panowie, weźcie zdrowie w swoje ręce!  Rak jądra dotyka głównie mężczyzn między 14 a 34 rokiem życia. Rak prostaty - już po 45 roku życia. Panowie, czy wiecie, że nowotwory są najczęstszą przyczyną śmierci mężczyzn w Polsce? Owszem, jednak ciągle za mało się o tym mówi, a przede wszystkim - za rzadko się badacie. Zmieńcie to, przecież chodzi o Wasze zdrowie, a nawet życie. 

W trakcie naszych wydarzeń możesz więc skorzystać z badań USG jąder, jeśli masz mniej niż 45 lat, z badań PSA pod kątem zmian w prostacie, jeśli masz 45 lat lub więcej.

Żadne z badań nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Badania są bezbolesne i nieinwazyjne.

Badanie PSA to badanie związane z pobraniem kropli krwi z palca i pozwala ono na określenie, czy poziom PSA jest przekroczony w stosunku do normy, czy też nie. Badania te nie pozwalają na dokładne oznaczenie PSA całkowitego.
Nie zapisujemy na badania, przyjmujemy panów zgodnie z kolejnością przybycia.
Za badanie możesz dorzucić się do puszki tyle, ile chcesz.
Liczba testów PSA jest ograniczona. Nie realizujemy konsultacji z lekarzami urologami. Nie realizujemy skierowań na badania.

Czas i miejsce:

23 listopada 2019 - Warszawa, Plac Unii City Shopping

11:00 - 15:00 oraz 15:30 - 20:00

Puławska 2, 02-566 Warszawa

Zapraszamy! 

Źródło: http://www.movember.org.pl/

Podziel się
Następny artykuł

Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się, czy by nie zacząć medytować, ale jeszcze Ci się to nie udało, to może w czwartek będzie ten dzień? :) czytaj dalej