Reklama
Warszawa: bezpłatny fitness dla Mam z dziećmi

Drogie Mamy, macie ochotę na trochę ruchu? W Waszym mieście odbędą się bezpłatne zajęcia fitness dla młodych mam i ich Pociech, a także kobiet w ciąży. Wspólne ćwiczenia  z Maluchami pomogą wrócić do formy po ciąży i porodzie. To doskonała okazja, by spędzić razem czas, dobrze się bawić, a przy tym zrobić coś „dla siebie”.

Już 24 października br. zapraszamy na kolejny warsztat z cyklu „Fajny czas Mamy” organizowany przez spółkę MARYWILSKA 44. Tym razem będą to bezpłatne zajęcia fitness dla dwóch grup uczestniczek:

godz. 10:30-11:15
FITNESS DLA KOBIET W CIĄŻY

godz. 12:00-12:45
FITNESS Z DZIECKIEM

Zajęcia odbędą się w Energy Fitness Club w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44, hala F, wejście nr 14.

Udział w zajęciach jest bezpłatny – wymagana jest wcześniejsza rejestracja mailowa pod adresem: fajnyczasmamy@marywilska44.com.

FITNESS W CIĄŻY
Zajęcia specjalnie przygotowane i dostosowane dla kobiet w ciąży prowadzone będą przy spokojnej muzyce. Zaczną się od ćwiczeń rozgrzewkowych, mających na celu pobudzenie krążenia. Następnie odbędzie się blok ćwiczeń wzmacniających mięśnie głębokie oraz poprawiających ruchomość kręgosłupa i uelastyczniających mięśnie miednicy. Na koniec trenerka zaproponuje ćwiczenia oddechowe i rozciągające, czyli tzw. stretching.

FITNESS Z DZIECKIEM (dziecko w wieku od 6 m-cy do 2 lat)
Zajęcia dla młodych mam, które po porodzie chcą wrócić do formy rozpoczną się krótką rozgrzewką. Następnie będzie blok ćwiczeń wzmacniających i poprawiających przemianę materii. Zajęcia zakończą się ćwiczeniami rozciągającymi i wyciszającymi.
Podczas ćwiczeń dziecko będzie spełniało funkcję „naturalnego ciężarka”. Taka aktywność fizyczna kobiety ze swoim dzieckiem jest doskonałym sposobem zarówno na poprawę kondycji, jak i ciekawą formą zabawy i okazją do budowania wzajemnej więzi.

Aby móc uczestniczyć w zajęciach wymagane jest zaświadczenie lekarskie lub podpisanie na miejscu oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w zajęciach.

Zapraszamy! 

Źródło: https://www.facebook.com/events/572413973222813/

Podziel się
Następny artykuł

Panie i Panowie z Warszawy, chcecie poszerzyć swoją wiedzę? Będzie ku temu świetna okazja! Już niebawem odbędzie się bezpłatne spotkanie na temat płod... czytaj dalej