Reklama
Warszawa: bezpłatne badania w kierunku cukrzycy

Wiecie, że nieleczona cukrzyca typu 2 może prowadzić do groźnych powikłań zagrażających zdrowiu i życiu? Skontrolujcie stan swojego zdrowia!  Cukrzyca typu 2 jest najbardziej rozpowszechnioną odmianą cukrzycy, zaliczaną do grupy chorób cywilizacyjnych.

Zapraszamy do udziału w programie bezpłatnych badań w kierunku cukrzycy pn. Cukier +. Badania są prowadzone przez wykwalifikowany personel medyczny i pozwalają w krótkim czasie stwierdzić czy pacjent potrzebuje dalszej specjalistycznej pomocy. Badania przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych osób z Targówka w wieku powyżej sześćdziesięciu lat. Badania potrwają do końca 2020 roku. Program sfinansowany został z Europejskiego Funduszu Społecznego i bierze w nim udział Mazowiecki Szpital Bródnowski.

Najbliższe bezpłatne badania odbędą się już 16 grudnia 2019 r. w godzinach 9.00 – 15.00 w Domu Kultury Zacisze przy ulicy Blokowej 1.

Kontakt:  22 679 84 69

Zachęcamy do skorzystania! 

Źródło: http://www.targowek.waw.pl/

Podziel się
Następny artykuł

Drodzy Seniorzy, możecie zadbać o swoje zdrowie poprzez ruch. W Waszym mieście odbędą się całkowicie darmowe zajęcia. czytaj dalej