Reklama
Soczewki jednoogniskowe Seiko – wybierz model dla siebie

Soczewki okularowe Seiko są niedoścignionym wzorem w dziedzinie najnowocześniejszych rozwiązań optycznych. Renoma i popularność, jakimi cieszą się szkła do okularów tworzone przez Seiko, są efektem umiejętnego wykorzystania innowacyjnych technologii do tego, by każdy użytkownik okularów mógł cieszyć się perfekcyjną jakością widzenia i maksymalnym komfortem noszenia okularó, bez względu na rodzaj posiadanej wady, wiek czy styl życia. Jakie możliwości oferują najnowsze jednoogniskowe soczewki do okularów Seiko?

Dlaczego uchodzą za tak wyjątkowe?

Jakimi atutami wyróżniają się soczewki do okularów Seiko?

Seiko tworzy swoje wysokiej klasy jednoogniskowe szkła okularowe, wykorzystując niezliczoną ilość pionierskich rozwiązań technologicznych. Dzięki temu soczewki Seiko zapewniają swoim użytkownikom perfekcyjne widzenie na całej powierzchni soczewki, idealną ostrość widzenia na różne odległości, a do tego nawet przy dużych wartościach korekcyjnych wyglądają bardzo stylowo. Okularowe soczewki jednoogniskowe Seiko występują w wielu wariantach, ale każdą z tych propozycji wyróżnia doskonałe połączenie walorów funkcjonalnych z atutami estetycznymi. Soczewki do okularów Seiko są wyjątkowo cienkie i lekkie, a dzięki temu, że są wytwarzane z najnowocześniejszych materiałów, deklasują konkurencję również swoją trwałością. Jednak największą siłą produktów Seiko jest ich ogromna różnorodność. Soczewki jednoogniskowe tej marki są projektowane w taki sposób, by każdy noszący okulary mógł dostosować szkła do swoich potrzeb i oczekiwań. Są to soczewki okularowe pod każdym względem szyte na miarę, dostosowane do konkretnej osoby i wyzwań, jakie stawia przed nią współczesność.

Soczewki jednoogniskowe Seiko – najnowsze warianty popularnych rodzajów soczewek

Spersonalizowane soczewki jednoogniskowe Seiko pozwalają użytkownikom cieszyć się nie tylko skuteczną korekcją i doskonałą jakością widzenia, ale też gwarantują wyższy komfort widzenia. W ich konstrukcji bierze się pod uwagę indywidualne preferencje noszącego okulary, tak by soczewki możliwie najpełniej wspierały go podczas najczęściej wykonywanych czynności. Występujące w trzech wariantach Seiko I Xceed to pierwsze soczewki jednoogniskowe, które uwzględniają tryb i styl życia właściciela okularów. Z kolei soczewki Seiko SmartZoom to grupa innowacyjnych soczewek jednoogniskowych zaprojektowanych, by wspierać oczy podczas aktywności podejmowanej w świecie cyfrowym. SmartZoom to jednoogniskowe szkła okularowe, które podnoszą komfort widzenia podczas pracy przed komputerem czy smartfonem i redukują objawy cyfrowego zmęczenia wzroku. Natomiast nowe generacje soczewek Seiko A-Zone i Seiko AZ zostały stworzone z myślą o tych, którzy oczekują perfekcyjnego i naturalnego widzenia, a jednocześnie poszukują rozwiązań maksymalnie wygodnych i estetycznych. Jednoogniskowe soczewki Seiko A-Zone o dwustrefowej konstrukcji są ultracienkie nawet przy większych wartościach korekcyjnych, podobnie jak soczewki Seiko AZ, które zapewniają jednocześnie w 80% większe pole wyraźnego widzenia bez zniekształceń obrazu w stosunku do tradycyjnych szkieł. Jak widać, soczewki okularowe Seiko oferują całą gamę większych możliwości użytkownikom, którzy mogą liczyć na to, że okulary wyposażone w pełni spersonalizowane szkła, będą dla nich realnym wsparciem w każdej życiowej sytuacji.

 

 

Podziel się
Następny artykuł

Nawet jeśli nie pracujemy wielu godzin dziennie przed komputerem, to każdy z nas spędza przed ekranem jakąś część dnia. Nasz wzrok jest coraz mocniej... czytaj dalej