Reklama
Czarna lemoniada - zdrowe orzeźwienie
Woda jest źródłem życia. Stanowi około 60-70% masy ciała dorosłego człowieka. Odpowiednie nawodnienie jest niezwykle ważne dla wszystkich procesów biochemicznych zachodzących w naszym ciele.
Gdzie znaleźć dobrego dziecięcego ortopedę?
​Ortopeda to specjalista, z którego pomocy korzysta coraz więcej osób. Zajmuje się problemami dotyczącym narządu ruchu, leczy urazy, kontuzje oraz wady i przewlekłe choroby układu mięśniowo – szkieletowego oraz ruchowego
Kiedy należy wymienić soczewki korekcyjne w okularach?
Nie da się precyzyjnie określić momentu, w którym trzeba wymienić szkła korekcyjne w okularach. Niekiedy okulary mogą doskonale służyć swojemu użytkownikowi dwa lata, a innym razem wymiana soczewek w okularach może stać się konieczna już po kilku miesiącach
Ciekawe fakty o niemieckich miastach
Na pewno wielu z Was było w Niemczech, albo przynajmniej widzieliście niemieckie miasta na fotografiach i w filmach. Co o nich wiecie? Czy umielibyście wymienić pięć albo dziesięć największych? Spróbujmy sobie co nie co o tym porozmawiać.
10 faktów i mitów na temat zębów i higieny jamy ustnej
Czy po umyciu zębów należy wypłukać jamę ustną wodą? Kiedy najlepiej myć zęby i czy samo szczotkowanie w zupełności wystarczy aby zadbać o ich zdrowie? Czy szczoteczka soniczna jest faktycznie lepsza od szczoteczki manualnej
Soczewki jednoogniskowe Seiko – wybierz model dla siebie
Soczewki okularowe Seiko są niedoścignionym wzorem w dziedzinie najnowocześniejszych rozwiązań optycznych. Renoma i popularność, jakimi cieszą się szkła do okularów tworzone przez Seiko, są efektem umiejętnego wykorzystania innowacyjnych technologii do tego
Przeszczep włosów FUE Unshaven - nowoczesna metoda w medycynie estetycznej!
Piękne i zadbane włosy to nie tylko marzenie kobiet, ale i bolączka wielu mężczyzn. Kłopotliwe wypadanie włosów, a często także uporczywe łysienie może bardzo mocno zaniżać samoocenę danej osoby, a także wpływać na jej odbiór przez innych.
Jak pandemia wpłynęła na naszą psychikę?
Choroby zakaźne towarzyszą ludzkości od wieków, a ich pojawienie zawsze skutkowało określonymi reakcjami psychologicznymi całej zbiorowości. Ludzie zmieniali swoje dotychczasowe zachowanie, zwyczaje, reakcję na stres i wprowadzali nowe mniej lub bardziej skuteczne metody walki ze skutkami zarazy.
EDM w chmurze czy lokalnie – podpowiadamy rozwiązania
Od 1 stycznia 2019 roku wszystkie placówki medyczne mają obowiązek prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej. Niezależnie więc, czy prowadzisz gabinet lekarski, przychodnię, czy klinikę stomatologiczną, musisz posiadać odpowiedni system pozwalający na tworzenie EDM.
Suplementy na potencję dla niego i dla niej. Co warto przetestować?
Właściwa dieta ma bardzo duże znaczenie dla potencji zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty, można sięgnąć po suplementy diety, które zwiększają libido, podnoszą płodność i pomagają w uzyskaniu i utrzymaniu wzwodu. Jakie środki dla niego i dla niej są najskuteczniejsze?