Reklama
Reklama
ogolne Image Banner 750 x 100
Aktualna lista leków refundowanych od 1 maja 2019 r.
Ministerstwo Zdrowia udostępniło nowy wykaz leków refundowanych. Obowiązuje on od 1 maja 2019 r. W majowej liści leków refundowanych m.in. leki dla chorych na białaczkę, diabetyków i pacjentów pediatrycznych.
Piękna skóra na wiosnę
Zima nie jest najłatwiejszym okresem dla naszej skóry. Zmienne temperatury, poddawanie sztucznemu ogrzewaniu i zimny wiatr mogą jej poważnie zaszkodzić.
Bezdech senny - problem poważniejszy, niż myślisz
Towarzyszący chrapaniu bezdech senny, najczęściej jest przez nas lekceważony, a samo chrapanie bywa przedmiotem żartów. Czy słusznie? Czy chrapanie może być objawem większego problemu?
Czym jest e-skierowanie?
E-skierowanie to dokument w postaci elektronicznej, kierujący na badania diagnostyczne, w tym diagnostykę ambulatoryjną oraz ambulatoryjne świadczenia specjalistyczne.
Czym jest e-recepta?
E-recepta jest wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem, dzięki któremu będziesz mógł sprawnie i szybko wykupić przepisane przez lekarza leki.
Profilaktyka Chorób naczyń mózgowych
Profilaktyka chorób naczyń mózgowych
Udar jest chorobą rozpoczynającą się nagle i w krótkim czasie może doprowadzić do głębokiej niesprawności i całkowitej niesamodzielności w codziennych czynnościach. Zbadaj się!
Reumatoidalne zapalenie stawów program profilaktyczny
Reumatoidalne Zapalenie Stawów - program profilaktyczny
Odczuwasz ból, sztywność i obrzęk? Sprawdź to! Nieleczony reumatoidalne zapalenie stawów prowadzi najczęściej do zniszczenia stawów i niesprawności, uszkodzenia narządów, a nawet śmierci.
Work - Life Balance, czyli… no właśnie
„Równowaga nie polega na tym, że czegoś jest po równo. Równowaga to adekwatność, która wyraża się poprzez twoją autentyczność w każdym aspekcie życia.”
Ortopedia przyspieszyła - krótsze terminy endoprotezoplastyki
Pacjenci z chorobą zwyrodnieniową stawów, czy reumatoidalnym zapaleniem stawów nie muszą już czekać kilka lat na zabieg przywracający im sprawność ruchową i eliminujący dolegliwości bólowe.
STRES – cyjanek twojej psychiki
Presja czasu, nadmiar obowiązków, plany, cele, wyniki, kontrola, niezliczone bodźce blokują i zaburzają potencjał równowagi między poszczególnymi aspektami naszego życia, działają destrukcyjnie na nas i na nasze otoczenie.