Reklama
woj. mazowieckie: bezpłatne badania kardiologiczne
Choroby układu krążenia są nadal jednym z największych zagrożeń dla zdrowia, a nawet życia Polaków. Ponadto wady serca najczęściej dotykają seniorów, a na skutek niewydolności serca następuje zgon, nawet co 9 minut!
Warszawa: darmowe warsztaty pierwszej pomocy
Warszawiacy, życie i zdrowie ludzkie są bezcenne, dlatego każdy z nas powinien znać zasady udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia. Możecie wziąć udział w całkowicie bezpłatnym szkolenie pierwszej pomocy. 
Warszawa: zrozumieć depresję i odzyskać chęć życia - warsztat psychoedukacyjny dla młodzieży
Już niebawem w Warszawie odbędzie się bezpłatny wykład ZROZUMIEĆ DEPRESJĘ I ODZYSKAĆ CHĘĆ ŻYCIA - jak zadbać o siebie by nie utknąć w pułapkach depresji.
Warszawa: bezpłatne zajęcia fitness dla Mam z dziećmi
Bycie mamą to z jednej strony wielkie szczęście, radość i duma, z drugiej zaś olbrzymia zmiana dla kobiety, która wiąże się z nowymi wyzwaniami i obowiązkami.
Warszawa: "Pacjent onkologiczny, a dieta"- bezpłatny wykład
Mieszkańcy Warszawy, odbędzie się warsztat dla pacjentów w chorobie i/lub po jej przebyciu oraz wszystkich zainteresowanych.
Warszawa: "Zdrowie psychiczne. Jak o nie dbać?" - bezpłatny wykład
Czym jest zdrowie psychiczne i w jaki sposób się manifestuje? W jaki sposób rozpoznać podstawowe problemy w tym obszarze? W jaki sposób można o nie dbać we współczesnym świecie?
Akcja Movember - darmowe badania dla Panów w całej Polsce!
W październiku i listopadzie w 8 polskich miastach możliwe będzie wykonanie darmowych badań profilaktycznych, które pozwalają wykryć chorobę nowotworową jąder i prostaty.
warszawa biała sobota bezpłatne badania
Warszawa (Ursynów): Biała Sobota - bezpłatne badania
W najbliższą sobotę, 19 października w godzinach 9.00-14.00 zapraszamy na Dzień Drzwi Otwartych – BIAŁĄ SOBOTĘ w Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie, budynek Centrum Profilaktyki Nowotworów, ul. W. K. Roentgena 5.
Operacja albo wózek inwalidzki... Nie możemy dopuścić, by Misia została skazana na kalectwo!
Mama Michalinki z całego serca prosi o pomoc. Bez Was się nie uda!
Gorzkie przekleństwo choroby... Mało czasu, by pomóc Roksance!
Mimo że córeczka stale przyjmuje mnóstwo leków, wyniki pomiarów cukru są coraz gorsze... Po konsultacji z lekarzami z UCK w Gdańsku zmuszeni byliśmy w trybie pilnym zebrać we własnym zakresie sumę potrzebną do zrobienia pierwszej szczepionki - jej koszt wyniósł 165 tysięcy złotych...