Reklama
Reklama
Zabierz Mamę na cytologię! Zbadajcie się, to nic nie kosztuje
Czy wiesz, że wcześnie wykryty rak szyjki macicy jest w 100 % uleczalny? Jest to argument nie do podważenia, by badać się systematycznie. Wystarczy chwila, jedno badanie, by uratować swoje życie!
Zasady i wykaz leczenia uzdrowiskowego w 2019 r.
Sprawdź, jakie są zasady leczenia uzdrowiskowego i gdzie możesz wyjechać, by zadbać o swoje zdrowie!
Na czym polega odtrucie alkoholowe?
Wraz z usuwaniem toksycznych substancji pacjent otrzymuje odpowiednie dawki elektroników, wapnia, glukozy oraz innych mikroelementów, które przyspieszają przywrócenie osobie leczonej pełniej sprawności.
Czym jest pięta haglunda? Objawy choroby i jej leczenie
Szwedzki ortopeda Patric Haglung opisał w 1928 roku deformację występującą w górze kości piętowej z tyłu pięty. Ta uciążliwa i bolesna dolegliwość, na jego cześć, nazwana została zespołem Pięty Haglunda.
HCV to nie wyrok
Z zakażeniem HCV możemy żyć wiele lat, nie zdając sobie z tego sprawy. Szacuje się, że w Polsce z przewlekłym WZW C żyje około 165 tys., z czego 120 tys. pozostaje nierozpoznanych. Gdy już dowiemy się o nim – wcale nie jest to wyrok.
Korzystne ubezpieczenia zdrowotne w SIGNAL IDUNA
By móc liczyć na szybką pomoc medyczną zarówno w przypadku gdy w grę wchodzi długotrwałe leczenie, jak też natychmiastowa hospitalizacja, najlepiej zdecydować się na dogodne ubezpieczenie zdrowotne.
Laserowa korekcja wzroku - coraz popularniejszy zabieg
Korekcja wzroku wykonana przy pomocy lasera to popularny i ogólnodostępny zabieg, na który decyduje się coraz większa liczba osób zmagających się z wadami wzroku.
Czy oczyszczacz powietrza pomaga przy alergii na pleśń?
Oczyszczacz powietrza to urządzenie, które zwalcza nie tylko smog. Prawidłowo dobrany może znacząco poprawić komfort życia alergików. Przekonaj się, w jaki sposób wpływa na samopoczucie osób uczulonych na pleśnie.
Leczenie atopowego zapalenia skóry
Skóra jest najbardziej wrażliwym narządem, który pełni ważną funkcję ochronną i jest stale narażony na szkodliwe działanie środowiska. Z tego powodu liczba chorób skóry jest tak wysoka.
Karmienie piersią - co powinnaś wiedzieć?
Laktacja to proces wydzielania mleka. Możesz się spotkać również z określeniem „w okresie laktacji” czyli w całym okresie, w którym karmisz swoje dziecko.