Reklama
Mobilna aplikacja dla kobiet z cukrzycą ciążową

Powstała aplikacja moblina dedykowana dla Kobiet z cukrzycą ciążową. Nowoczesność miesza się tutaj z funkcjonalnością. Może być to ogromnym ułatwieniem dla Przyszłych Mam, a także pigułką wiedzy odnośnie cukrzycy i życia z tą chorobą.

Czym dokładnie jest SweetPregna?

Jest to aplikacja mobilna, przeznaczona dla Kobiet, borykających się z cukrzycą ciążową. Wystarczy, że aplikacja zna  masę ciała danej osoby sprzed ciąży, wzrost oraz wiek ciąży. Co stanie się dalej? Ustali ona zapotrzebowanie kaloryczne, a także  pomoże się zdrowo odżywiać. Ogromnym plusem jest również kontrolowanie glikemii - w czym również pomaga.

Panie chorujące na cukrzycę ciążową często nie wiedzą jak powinna wyglądać zbilansowana dieta, czego nie powinnaś jeść aby nie podnosić poziomu cukru we krwi. Tutaj naprzeciw tym wszystkim wątpliwościom wychodzi właśnie SweetPregna. Dodatkowo, dzięki aplikacji można się dowiedzieć w jaki sposób prawidłowo komponować swoje posiłki.

Pozwala także na zapisywanie pomiarów z glukometru. Czytelne wykresy z aplikacji pozwalają określić, czy wyniki są prawidłowe. Następnie te informacje można przekazać swojemu lekarzowi, co często może być szalenie przydatne i ułatwiające leczenie.

 Źródło: sweetpregna.pl

Podziel się
Następny artykuł

Drogie przyszłe Mamy, pewnie większość z Was ma wiele obaw przed narodzinami Maluszka. Dotyczą one zarówno tego, czy odpowiednio sprawdzimy się w tej... czytaj dalej