Reklama
Legionowo: bezpłatna spirometria

legionowo bezpłatna spirometria

Dręczy Cię kaszel, a dodatkowo palisz papierosy? Skontroluj stan swojego zdrowia! Spirometrię po czterdziestym roku życia powinno się wykonywać raz na 2 lata. Wasze miasto odwiedzi specjalny Spirobus, gdzie wykonacie darmowe badania. Spirometria  to rodzaj badania medycznego, podczas którego mierzy się objętości i pojemności płuc oraz przepływy powietrza znajdującego się w płucach i oskrzelach w różnych fazach cyklu oddechowego.

Czas i miejsce:

Miejsce: ul. Siwińskiego 11, Legionowo
Termin: 8 stycznia 2020 (środa)
Godzina: 10:30-16:00

Fundacja Ziko dla Zdrowia zaprasza na bezpłatne badania, które odbędą się 8 stycznia w Legionowie przy ul. Siwińskiego 11. Nasi specjaliści będą przeprowadzać badania w specjalistycznym busie od 10:30 do 16:00!

Spirometria
Rodzaj badania medycznego, podczas którego mierzy się objętości i pojemności płuc oraz przepływy powietrza znajdującego się w płucach i oskrzelach w różnych fazach cyklu oddechowego. Badanie spirometryczne jest badaniem bezinwazyjnym, bezbolesnym. Spirometria kończy się wydrukowaniem wyniku, omówieniem go i przy wynikach wątpliwych, zaleceniem konsultacji lekarskiej. Jest badaniem bezinwazyjnym, bezbolesnym. Spirometria kończy się wydrukowaniem wyniku, omówieniem go i przy wynikach wątpliwych, zaleceniem konsultacji lekarskiej.

Serdecznie zapraszamy!

Zapisy

Z powodu ograniczonej ilości miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy:
telefon:  12 687 57 90 (od poniedziałku do piątku: 8:00 – 17:00),
e-mail: kontakt@zikodlazdrowia.org,
lub na miejscu.

Zapraszamy!

Źródło: fundacjaneuca.pl

Podziel się
Następny artykuł

Seniorzy, pamiętacie, jak bardzo ważny jest ruch? Poprawi on samopoczucie, a także wspaniale wpływa na zdrowie. Macie okazję, by wziąć udział w zajęci... czytaj dalej