Katowice: Trening Jacobsona - bezpłatne warsztaty

W poniedziałek 27 stycznia 2020 roku w klinice InviMed Katowice odbędą się warsztaty z progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona. Dzięki nim nauczysz się sztuki relaksu, która przyda Ci się nie tylko podczas starań o dziecko, ale także w codziennym życiu – osobistym i zawodowym. Zadbaj o siebie, spokój ducha i swój organizm.

Warsztaty adresowane są do osób, które chcą nauczyć się techniki efektywnego radzenia sobie ze stresem, napięciem, lękiem, trudnościami ze snem lub chcą nauczyć się relaksacji. Warsztaty są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Poprowadzi je psycholog InviMed. Nie strać tej okazji – umiejętność relaksacji przyda Ci się przez całe życie. Co więcej, z umiejętności progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona można korzystać w różnych sytuacjach – także siedząc za biurkiem lub wygrzewając twarz na zimowym słońcu. 

Nauka progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona odbędzie się w poniedziałek 27 stycznia, w godzinach 17:00-19:00, na terenie kliniki InviMed przy ul. Piotrowickiej 83 w Katowicach.

Ponieważ przestrzeń w klinice jest ograniczona, w warsztatach może uczestniczyć maksymalnie 10 osób. Aby zapisać się na warsztaty, wystarczy skorzystać z jednej z trzech opcji:


Zapraszamy!

Źródło: www.invimed.pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook