Reklama
Reklama
Katowice: bezpłatne badania prostaty dla Panów

Panowie, schorzenia prostaty rzadko diagnozuje się u mężczyzn poniżej 50. roku życia, ale już ok. 50% mężczyzn w wieku 60-70 lat ma bezobjawowe ogniska raka w gruczole prostaty. Nie daj się rakowi, zbadaj się!

15 czerwca w Specjalistycznej Poradni Urologicznej naszego Szpitala odbędzie się Biała Sobota. W ramach bezpłatnej akcji profilaktycznej, mężczyźni powyżej 50. roku życia będą mogli poddać się kompleksowym badaniom urologicznym, które pozwolą ocenić stan układu moczowego. Akcja potrwa od 8:00 do 14:00.

WAŻNE – konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr tel.: 690 466 964.Podczas rozmowy z pielęgniarką rejestrującą wizytę, warto zapytać osposób przygotowania do badań.

Biała Sobota to program bezpłatnych badań specjalistycznych, ukierunkowanych na wczesne wykrywanie nowotworów. Projekt realizowany jest z inicjatywy Szpitala Specjalistycznego im. Emila Michałowskiego w Katowicach przy wykorzystaniu sprzętu zakupionego Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Zachęcamy do skorzystania!

Źródło: http://medholding.pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook