Reklama
Reklama
ogolne Image Banner 750 x 100
Jastrzębie-Zdrój: : "NIE nowotworom u dzieci" - bezpłatne badania USG dla dzieci

Jastrzębie zdrój bezpłatne badania usg dla dzieci

Drodzy Rodzice, do Waszego miasta przyjedzie Ambulans Fundacji Ronalda McDonalda, w którym będzie można wykonać dzieciom profilaktyczne badania USG na obecność komórek nowotworowych. Badanie jest nieodpłatne. Jest to dobrą okazją, żeby skontrolować stan zdrowia swoich Pociech.

W badaniach udział mogą wziąć dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat.

Badania są częścią działań Fundacji Ronalda McDonalda na rzecz profilaktyki „NIE nowotworom u dzieci". Misją Fundacji jest tworzenie, wspieranie, a także realizacja programów, które pomagają dzieciom żyć w zdrowiu. Fundacja Ronalda McDonalda jest międzynarodową organizacją pożytku publicznego, działa ona w Polsce od 2002 roku. Fundacje na całym świecie łączy wspólny mianownik – pomoc dzieciom.

Należy pamiętać o tym, że udział bez wcześniejszej rejestracji nie jest możliwy!

1 czerwca 2019 r. w Jastrzębie Zdroju

Miejsce: na parkingu restauracji McDonald`s Jastrzębie Zdrój 44-330, Al. Piłsudskiego 37.

Zapisy prowadzone będą w dniach 20-21.05.2019 r. w godzinach 9.00-15.00 pod nr tel. 32 724 51 16.

 

Badanie są całkowicie bezpłatne. Najmłodsi mieszkańcy nie muszą się również obawiać bólu, ponieważ są one bezbolesne, a także nienwazyjne i w 100 % bezpieczne. Na badanie trzeba będzie przeznaczyć jedynie kilkanaście minut.

 

Ambulans Fundacji w którym odbywają się badania jest to unikalna, mobilna stacja medyczna, składająca się z poczekalni – rejestracji oraz dwóch gabinetów lekarskich, wyposażonych w nowoczesny sprzęt ultrasonograficzny. Celem badań jest dokładna ocena stanu narządów wewnętrznych dzieci, a także wykrycie ewentualnych odstępstw od normy.

Szalenie ważna jest również świadomość odnośnie nowotworów u dzieci. Daje to możliwość wczesnego rozpoznania, a co za tym idzie - wyleczenia. Zachęcamy więc do obejrzenia wykładu, który pozwoli poszerzyć Waszą wiedzę.

 

Zapraszamy!

Źródło: www.frm.org.pl/pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook