Gdynia: Warsztaty Rozwoju Osobistego z diagnozą nowotworową oraz ich bliskich.

Fundacja „Gdyński Most Nadziei” w ramach Akademii Walki z Rakiem zaprasza osoby z diagnozą nowotworową oraz ich najbliższych na spotkania podczas, których będzie można dowiedzieć się, jak wsparcie psychologiczne pomaga w budowaniu lepszej jakości życia.

Spotkania odbywają się co miesiąc i trwają trzy godziny. Prowadzi je mgr Michalina Frankowska, psycholog, psychoonkolog:

  • 4 lutego, w godz. 16.00 – 19.00 – Oswój swój lęk - dowiedz się, jak radzić sobie z lękiem,
  • 2 marca, w godz. 16.00 – 19.00 – Jak przyjmować pomoc, skutecznie wspierać i mądrze towarzyszyć - naucz się wyrażać swoje potrzeby i popraw komunikację z bliskimi,
  • 6 kwietnia, w godz. 16.00 – 19.00 – Co sądzisz o raku?  - sprawdź, czy Twoje przekonania wspomagają Twój proces zdrowienia i rehabilitacji; zbuduj nowe, zdrowe nawyki myślowe,
  • 11 maja, w godz. 16.00 – 19.00 – Daj sobie spokój, czyli wykorzystanie technik relaksacji w radzeniu sobie ze stresem – poznaj techniki relaksacji, które przyniosą Ci spokój i rozluźnienie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 4 lutego o godzinie 16.00, w siedzibie Fundacji „Gdyński Most Nadziei” przy ul. Władysława IV 51, Gdynia.
Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem telefonu: 58  661 94 56 lub mailowo: fundacja@mostnadziei.pl
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

źródło: Urząd Miasta Gdynia 

 

 

 

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook