woj. podlaskie: darmowy Narodowy Program Teleopieki Kardiologicznej

Narodowy Program Teleopieki Kardiologicznej (NPTK) to MIESIĘCZNY BEZPŁATNY program monitorowania pracy serca 24h na dobę, nieograniczone konsultacje z lekarzem bez czekania w kolejkach. Badania EKG możesz wykonywać z domu za pomocą niewielkiego aparatu EKG, a wynik skonsultować telefonicznie z lekarzem.
 

Co otrzymuje Uczestnik:

·         Niewielki aparat EKG wraz z elektrodami

·         Możliwość wykonywania badań EKG bez wychodzenia z domu 

·         Nielimitowane konsultacje ze specjalistą 24 h/7

·         Diagnoza stanu serca

·         Szybka pomoc medyczna w nagłych przypadkach 

 

Kwalifikacja:

Do Programu zostaną zakwalifikowani pełnoletni obywatele Polski, cierpiący na choroby układu sercowo-naczyniowego. NPTK dedykowany jest osobom cierpiącym m.in. na: arytmię, częstoskurcz napadowy, zaburzenia przewodnictwa, chorobę wieńcową, bóle w klatce piersiowej, nadciśnienie tętnicze, miażdżycę.

 

Zgłoszenie:

Aby skorzystać z bezpłatnej opieki kardiologicznej, należy wejść na https://nptk.pl/ i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Nasi konsultanci będą kontaktować się z chętnymi w celu kwalifikacji do programu.


Osoba pragnąca skorzystać z NPTK pokrywa jedynie koszt bezpiecznej przesyłki kurierskiej – 20,00 zł - a aparat EKG oraz konsultacje kardiologiczne są DARMOWE.

 

Wszystkie informacje o programie można znaleźć na https://nptk.pl/o-programie/ 

 

Chętnie opowiemy więcej pod nr infolinii: 800 707 198

Powiedz naszej konsultantce, że dowiedziałeś się o nas za pośrednictwem portalu MedMiasto – jest to dla nas bardzo ważne.

 

 

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook