Opole: szkoła rodzenia - darmowe zajęcia

Opole szkoła rodzenia bezpłatne zajęcia

To wspaniałe przeżycie, jakim jest poród wielu przyszłym Mamom kojarzy się niestety również z napięciem i nerwami.  Można jednak tego uniknąć. Szkoła rodzenia jest świetnym sposobem, żeby przygotować się do bezstresowego porodu. 
Przyszli rodzice mogą skorzystać z zajęć, podczas których łączone będą elementy wiedzy teoretycznej z praktycznymi umiejętnościami. Przekazane zostaną fachowe informacje na temat porodu, połogu, a także opieki nad noworodkiem w pierwszych miesiącach jego życia. Nie zostanie pominięty również temat Tatusiów, którzy chcą uczestniczyć w narodzinach swoich dzieci.

Bezpłatne zajęcia w Szkole Rodzenia odbywają się cyklinie przez cały rok. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy zainteresowani przyszli rodzice – zarówno same panie, jak i pary. Każdy kurs, zwieńczony zwiedzaniem szpitala wraz z salami porodowymi, trwa ok. 5 tygodni.

Optymalny czas na uczestnictwo  to ukończony 28 tydzień ciąży.

Panie, które chcą uczestniczyć w  zajęciach gimnastycznych zobowiązane są do dostarczenia zaświadczenia od lekarza prowadzącego o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach.

Zajęcia odbywają się w budynku Szkoły Rodzenia na terenie Klinicznego Centrum.

Kontakt:

 77 454 54 01 wew. 611

Zachęcamy do skorzystania!

Źródło: http://ginekologia.opole.pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook