Opole: szkoła rodzenia - bezpłatne zajęcia

Mieszkanki Opola, jeśli niedługo zostaniecie Mamami - możecie skorzystać z bezpłatnej szkoły rodzenia. Udział w zajęciach pozwoli Wam na nabycie aktualnej i fachowej wiedzy, przekazanej przez specjalistów. Zyskacie również świadomość odnośnie dbałości o swój stan zdrowia, a także Waszego Maluszka. Uczestniczenie w zajęciach szkoły rodzenia przyczyni się także do zmniejszenia niepokoju związanego z przebiegiem ciąży, porodem i połogiem.

Bezpłatne zajęcia w Szkole Rodzenia odbywają się cyklinie przez cały rok. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy zainteresowani przyszli rodzice – zarówno same panie, jak i pary. Każdy kurs, zwieńczony zwiedzaniem szpitala wraz z salami porodowymi, trwa ok. 5 tygodni.

Zapisy do Szkoły Rodzenia odbywają się na pierwszych zajęciach organizacyjnych rozpoczynających kurs. Najbliższe odbędą się  12 listopada o godz.16.30.
Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów.

Optymalny czas na uczestnictwo  to ukończony 28 tydzień ciąży.

Panie, które chcą uczestniczyć w  zajęciach gimnastycznych zobowiązane są do dostarczenia zaświadczenia od lekarza prowadzącego o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach.

Zajęcia odbywają się w budynku Szkoły Rodzenia na terenie Klinicznego Centrum.

 Kontakt:

 tel. 77 454 54 01 

ipiatek@ginekologia.opole.pl
ejedrzejow@ginekologia.opole.pl
ktomczewska@ginekologia.opole.pl

Zapraszamy! 

Źródło: http://ginekologia.opole.pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook