Opole: pierwsza pomoc - bezpłatne szkolenie dla Seniorów

opole bezplatne warsztaty pierwszej pomocy dla seniorow

Drodzy Seniorzy, w Waszym mieście odbędzie się bezpłatne szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej. Jest to szczególnie ważne wydarzenie, ponieważ Wasza wiedza i umiejętności mogą uratować czyjeś życie. Każdy powinien wiedzieć jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia - omdlenia, zakrztuszenia lub zawału serca.

Opolski Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża w czerwcu 2019 roku realizuje akcję edukacyjną dla seniorów z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Zadanie to w całości finansowane jest ze środków Miasta Opola. W ramach akcji zaplanowane jest przeprowadzenie szkoleń teoretycznych oraz praktycznych z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Spotkania przeprowadzane są w miłej atmosferze przy małym poczęstunku, a każdy senior uczestniczący w szkoleniu otrzymuje zaświadczenie o uczestnictwie w nim oraz drobną niespodziankę.

25 czerwca 2019 r. w Domu Dziennego Pobytu „Nad Odrą” przy ul. Rudzkiego 2,
27 czerwca 2019 r. w Centrum Informacyjno-Edukacyjnym „Senior” przy ul. Nysy Łużyckiej 7a.

Szczegółowych informacji na temat prowadzonej akcji udziela Opolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża (tel. 77 454 53 40) oraz dyrektorzy ww. placówek.

Zapraszamy!

Źródło: opole.pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook