Opole: darmowa szkoła rodzenia

Mieszkanki Opola, jeśli niedługo zostaniecie Mamami - możecie skorzystać z bezpłatnej szkoły rodzenia. Udział w zajęciach pozwoli Wam na nabycie aktualnej i fachowej wiedzy, przekazanej przez specjalistów. Zyskacie również świadomość odnośnie dbałości o swój stan zdrowia, a także Waszego Maluszka.

Szkoła Rodzenia poprzez edukację oraz psychoprofilaktykę przygotowuje przyszłych rodziców do porodu i świadomego macierzyństwa. W ramach bezpłatnych zajęć zapewnia wykłady oraz ćwiczenia gimnastyczne przygotowujące do porodu.

Wykłady i zajęcia gimnastyczne prowadzone są przez pracowników Klinicznego Centrum: położne, ginekologa, neonatologa, pielęgniarkę neonatologiczną, psychologa, dietetyka oraz prawnika.

Bezpłatne zajęcia w Szkole Rodzenia odbywają się cyklinie przez cały rok. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy zainteresowani przyszli rodzice – zarówno same panie, jak i pary. Każdy kurs, zwieńczony zwiedzaniem szpitala wraz z salami porodowymi, trwa ok. 5 tygodni.

Zapisy do Szkoły Rodzenia odbywają się na pierwszych zajęciach organizacyjnych rozpoczynających kurs. Najbliższe odbędą się  8 lipca o godz.16.30.

Optymalny czas na uczestnictwo  to ukończony 28 tydzień ciąży.

Panie, które chcą uczestniczyć w  zajęciach gimnastycznych zobowiązane są do dostarczenia zaświadczenia od lekarza prowadzącego o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach.

Zajęcia odbywają się w budynku Szkoły Rodzenia na terenie Klinicznego Centrum.

Kontakt:

 77 454 54 01 wew. 611

Zachęcamy do skorzystania!

Źródło: http://ginekologia.opole.pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook