Reklama
Reklama
Woj. łódzkie: „Program wczesnego wykrywania nowotworów płuc” - bezpłatne badania

Palisz? Paliłeś? Zapisz się i zbadaj swoje płuca zanim będzie za późno. Rak płuc to jeden z najczęstszych i najgorzej rokujących nowotworów złośliwych. Specjalistyczny Szpital Onkologiczny NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim realizuje „Program wczesnego wykrywania nowotworów płuc”. Program realizowany jest na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Program skierowany jest do osób w wieku 55-80 lat z terenu województwa łódzkiego, które palą, od co najmniej 30 lat, przynajmniej jedną paczkę papierosów dziennie lub palili w przeszłości i rzucili palenie najpóźniej 15 lat temu. W ramach Programu, pacjenci będą mogli skorzystać z dwóch konsultacji lekarskich (pulmonologicznej i torakochirurgicznej) oraz wykonać niskodawkowe badanie tomografem komputerowym (LDCT) klatki piersiowej (wraz z opisem). Skierowanie nie jest wymagane!

Program profilaktyczny finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego.

Rejestracja pacjentów do Programu:

  • osobiście w Rejestracji Specjalistycznego Szpitala Onkologicznego NU-MED, ul. Jana Pawła II 35 w Tomaszowie Mazowieckim, od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 18:00
  • telefonicznie pod numerami telefonu: 44 786 81 00 lub 44 786 81 01, od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 18:00

Zachęcamy do skorzystania!

Źródło: nu-med.pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook