Reklama
Reklama
ogolne Image Banner 750 x 100
Łódź: bezpłatne badanie cery, badanie skóry głowy, spirometria, pomiar ciśnienia

Łódź bezpłatne badanie cery, badanie skóry głowy, spirometria i inne

Zdrowie jest najważniejsze, pamiętajcie o tym. Systematyczne badania są szalenie istotne, a bywa, że profilaktyka nawet ratuje życie. Fundacja Ziko dla Zdrowia zaprasza na bezpłatne badania i konsultacje, które odbędą się 12 maja na Pasażu Schillera w Łodzi. Nasi specjaliści będą przeprowadzać badania i konsultacje od 14:00 do 17:30.

Wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z oferowanych przez Fundację Ziko dla Zdrowia bezpłatnych badań i konsultacji:

  • badanie cery

Pozwoli określić jaki jest stopień jej nawilżenia, występowania sebum, naczynek, zaskórników oraz zmarszczek. Zbadamy również poziom jej elastyczności oraz udzielimy porad jakie kosmetyki wybrać do jej pielęgnacji na dzień i na noc.

  • badanie skóry głowy

Podczas badania wykonywana jest trychoskopia czyli profesjonalne, komputerowe badanie i analiza skóry głowy i włosów. Badanie wykonuje się za pomocą kamery trychologicznej i jest bezpłatne. W trakcie badania dowiesz się m.in.: jaki masz typ skóry głowy oraz rodzaj i kondycję włosów, jak radzić sobie z problemem wypadania włosów, łojotoku, łupieżu, łysienia androgenowego, jak dbać o włosy, co robić by były zdrowe i piękne oraz jakich preparatów używać.

  • konsultacje kosmetyczne

Nasza dermokonsultantka odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania w zakresie pielęgnacji skóry twarzy i ciała, a także włosów, doradzi jakich kosmetyków używać oraz podpowie na co zwracać uwagę przy kompletowaniu swojej kosmetyczki.

  • pomiar ciśnienia

Zmierzymy ciśnienie i sprawdzimy czy jest w normie. Przy okazji zapytaj o nasz bezpłatny dzienniczek do pomiaru ciśnienia, w którym będziesz mogła/mógł odnotowywać swoje codzienne wyniki.

  • porady farmaceutyczne

Jeśli nie jesteś pewna/pewien jak stosować dany lek, masz pytanie dotyczące składu Twojego suplementu diety, albo chcesz dowiedzieć się co może pomóc w walce z Twoimi dolegliwościami – skonsultuj się z naszym specjalistą.

  • spirometria

Rodzaj badania medycznego, podczas którego mierzy się objętości i pojemności płuc oraz przepływy powietrza znajdującego się w płucach i oskrzelach w różnych fazach cyklu oddechowego. Badanie spirometryczne jest badaniem bezinwazyjnym, bezbolesnym. Spirometria kończy się wydrukowaniem wyniku, omówieniem go i przy wynikach wątpliwych, zaleceniem konsultacji lekarskiej. Jest badaniem bezinwazyjnym, bezbolesnym. Spirometria kończy się wydrukowaniem wyniku, omówieniem go i przy wynikach wątpliwych, zaleceniem konsultacji lekarskiej.

  • analiza wieku serca

Oszacowanie tzw. wieku serca odbywa się na podstawie algorytmu opracowanego przez europejskie towarzystwo kardiologiczne. Metoda ta w sposób szybki i bezinwazyjny, na podstawie wywiadu z pacjentem, pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, pomiaru masy ciała, współczynnika BMI, procentowej zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej pozwala na określenie, przy użyciu specjalnej aplikacji, prawdopodobieństwa wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego. Badanie kończy się wydrukowaniem wyniku, omówieniem go i przy wynikach wątpliwych, zaleceniem konsultacji lekarskiej.

Miejsce: Pasaż Schillera, przy ul. Piotrkowskiej 110, Łódź
Termin: 12 maja 2019 (niedziela)
Godzina: 14:00-17:30

Zapisy:

Wstęp wolny. Nie obowiązują zapisy.

Zapraszamy!

Źródło: zikodlazdrowia.org

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook