Kołobrzeg: Karta Seniora

kolobrzeska karta seniora

Seniorzy, możecie skorzystać z ulg i zniżek, między innymi w zakresie usług zdrowotnych. Pogram Kołobrzeska Karta Seniora to projekt Gminy Miasto Kołobrzeg. Skierowany jest do osób od 65 roku życia zamieszkałych na terenie Miasta Kołobrzeg. Seniorzy mogą korzystać z ulg, zniżek, promocji i ofert, które są przygotowane dla nich przez instytucje oraz firmy. Każdy mieszkaniec miasta, który ukończył 65 lat, będzie mógł korzystać z przygotowanych ofert, poprzez okazanie imiennej Kołobrzeskiej Karty Seniora, w punktach wskazanych przez partnerów projektu.

Jak otrzymać KOŁOBRZESKĄ KARTĘ SENIORA:

Zgłosić się do Urzędu Miasta Kołobrzeg do Biura Obsługi Klienta przy ul. Ratuszowej 12 w celu złożenia wniosku o wydanie imiennej Kołobrzeskiej Karty Seniora. Przynieść ze sobą dowód osobisty (jedynie do wglądu przy rejestracji).

KARTA WYDAWANA JEST BEZPŁATNIE!

Każdy Uczestnik Programu dostanie imienną Kołobrzeską Kartę Seniora i wykaz instytucji i firm, które udzielają zniżek i rabatów. Po otrzymaniu Karty, Senior będzie mógł korzystać ze zniżek i rabatów przygotowanych specjalnie dla niego.

Więcej informacji tutaj

Zapraszamy!

Źródło:  seniorzy.kolobrzeg.eu

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook