Poznań: "Bezskuteczne starania o dziecko - jak o tym rozmawiać?" - bezpłatne warsztaty

Jak rozmawiać ze sobą w obliczu bezskutecznych starań o dziecko? Jak mówić o trudnościach, nie prowokując przy tym kłótni? Podczas warsztatów "Posłuchaj mnie" poznacie odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących komunikacji w związku. Zapraszamy do zapisów! Warsztaty odbędą się w środę 22 stycznia w klinice InviMed w Poznaniu.

Dzięki warsztatom "Posłuchaj mnie" dowiesz się:

  • Po co nam odpowiednia komunikacja?

  • Jak mówić, żeby druga osoba nas rozumiała?

  • Jak przekazywać informacje, aby druga osoba chciała nas słuchać?

  • Jak się komunikować w trudnych sytuacjach?

  • Jak udzielać sobie wsparcia?


 

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Serdecznie zapraszamy na warsztaty "Posłuchaj mnie", które odbędą się w środę 22 stycznia 2020 roku, w godzinach 18.30-20.30 w klinice InviMed przy ulicy Strzeleckiej 49 w Poznaniu. Wskazówki dotyczące dojazdu znajdziesz na stronie kliniki: InviMed Poznań.

Zgłoś swój udział!

Warsztaty otwarte są dla wszystkich chętnych. Dedykowane są parom, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko, zastanawiają się nad podjęciem leczenia w klinice lub są już w trakcie terapii płodności.

Aby w nich uczestniczyć, nie trzeba być pacjentem lub pacjentką InviMed. Należy natomiast zapisać się, wysyłając wiadomość do prowadzącej spotkanie - doktor Agaty Juruć na adres: agata.juruc@invimed.pl.

Zapraszamy! 

Źródło:https://www.invimed.pl/

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook