Gołdap: bezpłatne badania USG dla dzieci

Rodzice, chcecie żeby Wasze dziecko było zdrowe? Zadbajcie o to, skupcie się na profilaktyce! Wszystko jest w Waszych rękach, więc wygospodarujcie kilka minut i poświęćcie je na badania dla swojej Pociechy. Będzie to możliwe już niedługo, ponieważ do Waszego miasta przyjedzie Ambulans Fundacji Ronalda McDonalda, w którym będzie można nieodpłatnie wykonać dzieciom profilaktyczne badania USG na obecność komórek nowotworowych.

W badaniach udział mogą wziąć dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat.

Misją Fundacji jest tworzenie, wspieranie, a także realizacja programów, które pomagają dzieciom żyć w zdrowiu. Fundacja Ronalda McDonalda jest międzynarodową organizacją pożytku publicznego, działa ona w Polsce od 2002 roku. Fundacje na całym świecie łączy wspólny mianownik – pomoc dzieciom.

Należy pamiętać o tym, że udział bez wcześniejszej rejestracji nie jest możliwy!

Czas: 14 lipca 2019 r.

MiejsceGołdap, ul. Promenada Zdrojowa (przy Pijalni Wód i Tężniach).

Zapisy prowadzone będą w dniach
4-5.07.2019 r.
w godz. 10:00-13:00,
pod nr. telefonu 690 966 670.

Badanie są całkowicie bezpłatne. Najmłodsi mieszkańcy nie muszą się również obawiać bólu, ponieważ są one bezbolesne, a także nienwazyjne i w 100 % bezpieczne. Na badanie trzeba będzie przeznaczyć jedynie kilkanaście minut.

Ambulans Fundacji w którym odbywają się badania jest to unikalna, mobilna stacja medyczna, składająca się z poczekalni – rejestracji oraz dwóch gabinetów lekarskich, wyposażonych w nowoczesny sprzęt ultrasonograficzny. Celem badań jest dokładna ocena stanu narządów wewnętrznych dzieci, a także wykrycie ewentualnych odstępstw od normy.

Szalenie ważna jest również świadomość odnośnie nowotworów u dzieci. Daje to możliwość wczesnego rozpoznania, a co za tym idzie - wyleczenia. Zachęcamy więc do obejrzenia wykładu, który pozwoli poszerzyć Waszą wiedzę.

 

Zapraszamy!

Źródło: www.frm.org.pl/pl

 

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook