Reklama
Kielce: bezpłatne badania i konsultacje ze specjalistami

kielce bezpłatne badania i konsultacje ze specjalistami

Panie i Panowie z Kielc, będziecie mieć idealną okazję, żeby zadbać o swoje zdrowie. Pamiętajcie, że jest ono szalenie ważne!  Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach, 10 maja, weźmie udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich. Odbędą się bezpłatne badania dzieci i konsultacje specjalistów.

Już 10 maja, w obrębie Izby Przyjęć Ginekologiczno-Położniczej, w budynku głównym szpitala, w godzinach 9-12, porad laktacyjnych udzielać będą lekarze.Te same  specjalistki, w ramach Dni Otwartych, przeprowadzać będą również konsultacje neonatologiczne (te badania realizowane będą od 10 do 12,  w pomieszczeniach Poradni Neonatologicznej, w Pawilonie G, Świętokrzyskiego Centrum Pediatrii).

10 maja, radiolog dziecięcy wykonywał będzie również przesiewowe badania USG jamy brzusznej lub tarczycy u dzieci (godziny 9-13, miejsce wykonywania badan I piętro pawilon pediatrycznych, Zakład Diagnostyki Obrazowej).  Do akcji przyłączyła się również kardiolog dziecięcy, która 10 maja, w godzinach 9-13, w Poradni Kardiologicznej zlokalizowanej na parterze Centrum Neurologii, będzie wykonywać echo serca u dzieci.

Z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich będzie można również skorzystać z badań USG płuc dzieci w Podooddziale Pulmonologiczno-Alergologicznym (II piętro budynek ŚCP, godziny 9-13).

Zapisy:

 w dniach 23-26 kwietnia, w godzinach 9-12, pod numerem telefonu 41 367 14 26

Zapraszamy!

Źródło: http://wszzkielce.pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook