Rzeszów: Biała Sobota - bezpłatne badania i konsultacje

W ramach Światowego Dnia Walki z Rakiem, 1 lutego 2020 r. zostaną „otwarte drzwi” Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej - będą udzielane porady onkologiczne oraz porady profilaktyki nowotworowej z zakresu ginekologii onkologicznej, onkologii klinicznej, a także radioterapii onkologicznej. Ponadto będzie możliwość wykonania bezpłatnych badań mammografii, USG piersi i RTG klatki piersiowej. Będzie można wykonać również badania krwi: morfologię, biochemię a także inne, które podczas porady zaleci lekarz.

Rejestracja w Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej, będzie czynna tego dnia w godz. 8.30-10.30. Od godz. 10.00 do 14.00 w gabinetach przychodni będą udzielane porady lekarskie.

W tym czasie będzie funkcjonował również Kliniczny Zakład Radiodiagnostyki Obrazowej, gdzie na podstawie skierowania wydanego w tym dniu przez lekarza udzielającego porad, będzie można wykonać badanie mammografii, USG piersi oraz RTG klatki piersiowej. W przypadku, gdy zarejestrowani pacjenci nie zdążą wykonać badań we wskazanych godzinach, wyznaczony zostanie dodatkowy termin.

Regularne badania pozwalają wykryć chorobę i wprowadzić odpowiedni proces leczenia. Pamiętajmy o profilaktyce, która jest najlepszą metodą walki z nowotworem. Zachęcamy do wykonania badań i skorzystania z fachowej porady lekarskiej podczas „Białej soboty” w Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej  Rzeszowie mieszczącej się przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 w Rzeszowie.

 

Źródło; NFZ Rzeszów 

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook