Reklama
Jarosław: "Poranek Zdrowia" - bezpłatne badania i konsultacje lekarskie

Chcesz skorzystać z porad specjalistów, wykonać całkowicie bezpłatne badania bez długiego czekania w kolejce? To wszystko będzie możliwe już za parę dni. 25 maja (sobota), w godz. 10.00-11.30 zapraszamy na jarosławski rynek. Plac św. Michała będzie miejscem: porad dot. zasad zdrowego żywienia i profilaktyki nowotworów u kobiet, warsztatów zielarskich, zajęć ruchowo-tanecznych, pomiarów analizy ciała, pulsu, ciśnienia, EKG. Wszystko w ramach projektu „Klucz do zdrowia - działania z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi promujące zdrowy styl życia, współfinansowanego przez Gminę Miejską Jarosław".

Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia wraz z partnerami zaprasza na sobotni (25.05) „Poranek zdrowia". To doskonała okazja do skorzystania z bezpłatnych porad specjalistów, konsultacji dietetycznych oraz profilaktyki nowotworów piersi, czy warsztatów zielarskich. Dokonywane będą pomiary: analizy składu ciała, pulsu, ciśnienia, EKG. Atrakcją będą zajęcia ruchowo-taneczne.

„Poranek zdrowia" realizowany jest w ramach projektu „Klucz do zdrowia - działania z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi promujące zdrowy styl życia, współfinansowanego przez Gminę Miejską Jarosław".

Zapraszamy!

Źródło: www.jaroslaw.pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook