Reklama
Warszawa: "Zdrowy kręgosłup" - bezpłatne zajęcia

zdrowy kregoslup

Panie i Panowie z Warszawy, możecie wziąć udział w  zajęciach gimnastycznych - zdrowy kręgosłup. Są one całkowicie bezpłatne. "Zdrowy kręgosłup” to zajęcia polecane dla każdego bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej. Ćwiczenia zapobiegają bólom kręgosłupa i wzmacniają mięśnie.

Zajęcia wspomagają zmniejszenie dolegliwości bólowych. Dodatkowo, zwiększa się dotlenienie i ukrwienie mięśni, a efektem jest ulga dla spiętych i zbolałych mięśni oraz brak kontuzji.

Systematyczne ćwiczenia gwarantują:

  • utrzymywanie prawidłowej postawy ciała
  • wzmocnienie szkieletu mięśniowego
  • redukcję przykurczy mięśniowych.

Zajęcia odbywać się będą od 4 marca 2019 r., w Szkole Podstawowej nr 112, przy ul. Zaułek 34. W ramach projektu prowadzone będą zajęcia dla 4 grup uczestników o różnym stopniu zaawansowania. Osoby początkujące, które rozpoczynają przygodę z tego typu zajęciami zapraszamy w poniedziałki. Natomiast zajęcia dla bardziej doświadczonych uczestników, którzy już wcześniej brali udział w podobnych zajęciach zaplanowane są na środy. Realizacja projektu trwać będzie do 17 czerwca, a także, po przerwie wakacyjnej, od 9 września do 27 listopada 2019 r. (łącznie 100 godz. zajęć).

Zachęcamy do zapisów w Wydziale Sportu i Rekreacji, pod adresem e-mail: Akostkowska@um.warszawa.pl Przy zgłoszeniu prosimy o wskazanie grupy, do której chcieliby Państwo dołączyć:

* I grupa - początkująca - poniedziałki - w godz. 19.00 - 20.00,

* II grupa - początkująca - poniedziałki - w godz. 20.00 - 21.00,

* III grupa - średniozaawansowana - środy - w godz. 18.30 -19.30,

* IV grupa - zaawansowana - środy - w godz. 19.30 - 20.30.

Jedna osoba może zapisać się tylko do jednej grupy. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 Zapraszamy!

Źródło: bialoleka.waw.pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook