Reklama
Warszawa: Międzynarodowy Dzień Jogi

Joga jest zdrowa! Z jej zdrowotnych aspektów już w niedzielę, 16 czerwca, będzie mógł skorzystać każdy chętny mieszkaniec Warszawy, ponieważ odbedzie się Międzynarodowy Dzień Jogi 2019 w Łazienkach Królewskich.

Jeśli świętować Międzynarodowy Dzień Jogi to tylko w aktywny, piknikowy sposób. W programie m.in.:

 

  •  Zajęcia jogi z dyplomowanymi nauczycielami najpopularniejszych metod i stylów jogi (joga metodą Iyengara, Ashtanga, Bikram, Kundalini, Vinyasa Flow, Sri Sri, Aerial), a także joga dla biegaczy oraz joga w ciąży.

 

  • Strefa spotkań Bosonamacie, gdzie można będzie też posłuchać wykładów nt. jogi i zdrowego stylu życia, a także zadać pytania ekspertom od jogi i diety, m.in. Karolinie i Maciejowi Szaciłło, którzy poprowadzą pokaz kulinarny "Smak równowagi" oraz wziąć udział w warsztacie Grzegorza Pawłowskiego z oddechu, czy zbadać poziom stresu.

 

  •  Występy grup artystycznych: m.in. pokazy tańca indyjskiego, warsztaty malowania henną oraz występ bardzo klimatycznego zespołu Warm Heart.

 

  • Przepyszna strefa kulinarna: stoiska z indyjskimi, wegetariańskimi i wegańskimi potrawami, przysmakami oraz lodami i słodkościami, w tym aromatyczną kawą i herbatą indyjską.

 

  •  Strefa relaksu: odpoczynek na leżaku, kocyku, matach, rozmowy z przyjaciółmi. Dodatkowo strefa dla najmłodszych z licznymi animacji i zajęciami dla dzieci.

 

  •  Strefa wystawców jak co roku kolorowa: najnowsze kolekcje ubrań, mat, akcesoriów do jogi, książek i naturalnych kosmetyków, unikatowych produktów kulinarnych, mebli i przedmiotów dekoracyjnych.

Czas: 16 czerwca 2019 r.

Miejsce: Warszawa, Łazienki Królewskie

Więcej informacji tutaj

Zapraszamy!

Źródło: dzien-jogi.pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook