Reklama
Kraków: darmowe badanie kości

Choroby kręgosłupa stanowią główną przyczynę niepełnosprawności na świecie.  Ryzyko kolejnego złamania u osób z osteoporozą wzrasta pięciokrotnie! Sprawdź stan swojego zdrowia! W Polsce 3 miliony osób choruje na osteoporozę. Wykrycie osteoporozy we wczesnej fazie rozwoju oraz określenie stadium zaawansowania choroby jest szalenie ważne. 

Mieszkańcy Krakowa, będziecie mieć możliwość, by bezpłatnie przebadać swoje kości. Osteobus to najnowocześniejszy Ambulans do diagnostyki osteoporozy w Polsce. Na badanie poświęcicie tylko chwilkę, a może ono naprawdę wiele zdziałać.

Czas i miejsce:

29. 03. 2019 r. (piątek), KRAKÓW, ul. Borkowska 3

Badanie trwa około 10 minut minut i dedykowane jest szczególnie osobom po 40. roku życia. Przeciwwskazaniem do jego wykonania jest ciąża, badanie RTG lub rezonans robiony w ciągu ostatniego roku, a także pierwsze dwa dni po podaniu środka kontrastowego.

Osteobus będzie stacjonował w godzinach od 10.00 do 16.00. Wymagane są jednak wcześniejsze zapisy u partnera akcji, który znajduje się pod tym samym adresem, gdzie odbędzie się badanie.

Zapraszamy!

Źródło: fundacjaneuca.pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook