Reklama
Kraków: bezpłatne badanie spirometryczne i analiza wieku serca

Kraków darmowa spirometria i analiza wieku serca

Pani i Panowie z Krakowa, zadbajcie o swoje zdrowie! Będziecie mogli zrobić to całkowicie bezpłatnie.  Ziko dla Zdrowia zaprasza na badania, które odbędą się 12 kwietnia w Krakowie na os. Uroczym 1. Specjaliści będą przeprowadzać badania w specjalistycznym busie od 10:00 do 18:00.

Miejsce: os. Urocze 1, Kraków
Termin: 12 kwietnia 2019 (piątek)
Godzina: 10:00-18:00

  • spirometria

Rodzaj badania medycznego, podczas którego mierzy się objętości i pojemności płuc oraz przepływy powietrza znajdującego się w płucach i oskrzelach w różnych fazach cyklu oddechowego. Badanie spirometryczne jest badaniem bezinwazyjnym, bezbolesnym. Spirometria kończy się wydrukowaniem wyniku, omówieniem go i przy wynikach wątpliwych, zaleceniem konsultacji lekarskiej. Jest badaniem bezinwazyjnym, bezbolesnym. Spirometria kończy się wydrukowaniem wyniku, omówieniem go i przy wynikach wątpliwych, zaleceniem konsultacji lekarskiej.

  •  analiza wieku serca

Oszacowanie tzw. wieku serca odbywa się na podstawie algorytmu opracowanego przez europejskie towarzystwo kardiologiczne. Metoda ta w sposób szybki i bezinwazyjny, na podstawie wywiadu z pacjentem, pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, pomiaru masy ciała, współczynnika BMI, procentowej zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej pozwala na określenie, przy użyciu specjalnej aplikacji, prawdopodobieństwa wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego. Badanie kończy się wydrukowaniem wyniku, omówieniem go i przy wynikach wątpliwych, zaleceniem konsultacji lekarskiej.

Zapisy

Z powodu ograniczonej ilości miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy:
telefon:  12 687 57 90 (od poniedziałku do piątku: 8:00 – 17:00),
e-mail: kontakt@zikodlazdrowia.org,
lub na miejscu.

Zapraszamy!

Źródło: http://www.zikodlazdrowia.org

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook