Reklama
Reklama
ogolne Image Banner 750 x 100
Świdnica: bezpłatne wsparcie psychologiczno - terapeutyczne

Mieszkańcy gminy Świdnica, możecie skorzystać z bezpłatnego wsparcia psychologiczno-terapeutycznego. Pomocy udziela psycholog kliniczny, seksuolog, psychoonkolog, a także psychoterapeuta uzależnień.
 
Rejestrować można się telefonicznie w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Świdnicy - 68 327 32 30 lub osobiście w gabinecie terapeutycznym znajdującym się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Ogrodowej 36A w Świdnicy, w godzinach pracy specjalistów.
 
Godziny pracy specjalistów:


W tych terminach przyjmuje psycholog kliniczny, seksuolog, psychoonkolog; pomoc psychologiczna w sytuacji kryzysowej, pomoc psychologiczna dla osób dotkniętych przemocą seksualną, terapia uzależnień behawioralnych (uzależnienie od internetu, hazardu, objadania się),  grupowe wsparcie dla rodziców dzieci niepełnosprawnych.
Gabinet w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji
Poniedziałek –  9.00-15.00
Wtorek -  9.00-15.00
Środa – 9.00-15.00
Czwartek – 9.00- 13.00


W następujących terminach przyjmuje psychoterapeuta uzależnień; terapia DDA, osób współuzależnionych i ofiar przemocy, praca nad problemami alkoholowymi osób uzależnionych i członków ich rodzin, terapia indywidualna w sytuacji kryzysowej, terapia grupowa dla osób z chorobami nowotworowymi.
Gabinet w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji
Środa – 17.00-21.00 (indywidualna terapia uzależnień)
Piątek – 17.00-21.00 (terapia grupowa dla osób z chorobami nowotworowymi)

Zachęcamy do skorzystania :)

Źródło: www.swidnica.zgora.pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook