Reklama
Reklama
ogolne Image Banner 750 x 100
Łódź: darmowe zajęcia sportowe - 03.06.2019 - 09.06.2019

Brak ruchu jest przyczyną wielu chorób. Zatroszcz się więc o swoje zdrowie i postaw na aktywność fizyczną. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi zaprasza na szereg nieodpłatnych zajęć cyklicznych oraz organizowanych i współorganizowanych imprez sportowych od 3 do 9 czerwca 2019 r.

Aktualny harmonogram:

Poniedziałek, 03.06.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 42/ 250 70 14 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 42/ 250 70 14 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – ćwiczenia z gumami oporowymi (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
10:00-11:00 – tai chi – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:00-12:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
13:00-13:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
17:00-20:00 – Akademia Młodych Orłów - zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247)
Wtorek, 04.06.2019 r.
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 42/ 250 70 14 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
11:30-12:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 42/ 250 70 14 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-19:40 – Akademia Młodych Orłów - zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – WSL Combat – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Środa, 05.06.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 42/ 250 70 14 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 42/ 250 70 14 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:30 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przed DPS przy ul. Krzemienieckiej)
10:00-11:00 – ćwiczenia rozciągająco-stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:30 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
12:00-12:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. Podolskiego, zbiórka przy tężni)
17:00-18:30 – Technikum Piłkarskie MOSiR Łódź - zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)
17:00-19:50 – Akademia Młodych Orłów - zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – WSL Combat – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Czwartek 06.06.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 42/ 250 70 14 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy pod nr tel. 42/ 250 70 14 – wymagany zakup biletu w cenie 8 zł (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – tai chi – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
12:00-13.00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:30-14:00 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-18:00 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka na rogu ul. Konstantynowskiej i al. Unii)
17:00-19:50 – Akademia Młodych Orłów - zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247)
18:30-19:50 – WSL Combat – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – WSL Combat – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Piątek, 07.06.2019 r.
10:00-11:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
17:00-18:30 – Technikum Piłkarskie MOSiR Łódź - zajęcia z piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-12 lat (Orlik przy ul. Karpackiej 61)
17:00-19:40 – Akademia Młodych Orłów - zajęcia piłkarskie dla dzieci zakwalifikowanych do udziału podczas "Dni Talentu" (Orlik "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247)
Sobota, 08.06.2019 r.
09:00 – parkrun – bieg na dystansie 5 km z pomiarem czasu (Park im. Poniatowskiego)
09:00 – Dni Talentów AMO – grupa Skrzat – zapraszamy dzieci z rocznika 2014/2013 (Orlik "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247)
10:30 – Dni Talentów AMO – grupa Żak – zapraszamy dzieci z rocznika 2012/2011 (Orlik "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247)
12:00 – Dni Talentów AMO – grupa Orlik – zapraszamy dzieci z rocznika 2010/2009 (Orlik "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247
Niedziela, 09.06.2019 r.
09:00 – Dni Talentów AMO – grupa Skrzat – zapraszamy dzieci z rocznika 2014/2013 (Orlik "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247)
10:30 – Dni Talentów AMO – grupa Żak – zapraszamy dzieci z rocznika 2012/2011 (Orlik "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247)
12:00 – Dni Talentów AMO – grupa Orlik – zapraszamy dzieci z rocznika 2010/2009 (Orlik "Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247)

Więcej informacji na naszej www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 42/ 250 70 14.

Zachęcamy do skorzystania!

Źródło: um.lodz.pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook