Reklama
Reklama
ogolne Image Banner 750 x 100
Łódź: darmowe zajęcia sportowe

Mieszkańcy Łodzi, w Waszym mieście  odbywają się zajęcia rekreacyjno-sportowe. Są one bezpłatne. Regularna aktywność ruchowa przynosi wiele korzyści zdrowotnych, między innymi spadek masy ciała, zwiększa się wydolność organizmu, obniża ciśnienie tętnicze oraz poprawia ogólny stan organizmu. 

Szczegółowy harmonogram:

Poniedziałek, 04.03.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – ćwiczenia z gumami (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
10:00-11:00 – tai chi – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
Wtorek, 05.03.2019 r.
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wierne Rzeki 2)
11:30-12:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – WSL Combat – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Środa, 06.03.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:30 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przed DPS przy ul. Krzemienieckiej)
10:00-11:00 – ćwiczenia rozciągająco-stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:30 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
12:00-12:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
13:00-13:50 – gimnastyka dla seniorów (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:15-15:45 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. Podolskiego, zbiórka przy tężni)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – WSL Combat – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Czwartek 07.03.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – tai chi – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
12:00-13.00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:30-14:00 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-18:00 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka na rogu ul. Konstantynowskiej i al. Unii)
18:30-19:50 – warsztaty aikido (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – warsztaty aikido (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Piątek, 08.03.2019 r.
10:00-11:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
15:30-16:30 – nordic walking (Park im. 3-go Maja, zbiórka przed halą sportową przy ul. Małachowskiego 7)
Sobota, 09.03.2019 r.
09:00 – parkrun – bieg na dystansie 5 km z pomiarem czasu (Park im. Poniatowskiego)
Niedziela, 10.03.2019 r.
07:00 – Grand Prix Łódź City Trail (Park im. 3-go Maja)

Więcej informacji na stronie internetowej www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 42/ 250 70 14.

Zapraszamy!

Źródło: uml.lodz.pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook