Reklama
Reklama
ogolne Image Banner 750 x 100
Łódź: bezpłatne zajęcia sportowe - 07.01. - 13.01.2019

lodz bezplatne zajecia sportowe

Panie i Panowie z Łodzi, macie okazję, by zadbać o swoją kondycję fizyczną, a co za tym idzie - swoje zdrowie. W Waszym mieście odbywają się bezpłatne zajęcia sportowe. Może z nich skorzystać całkowicie bezpłatnie każda osoba, chcąca o siebie zabać. Pamiętajcie, że ruch to zdrowie!

Szczegółowy harmonogram:

Poniedziałek, 07.01.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:30-16:00 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
Wtorek, 08.01.2019 r.
10:30-11:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wierne Rzeki 2)
11:30-12:15 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – WSL Combat – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Środa, 09.01.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:30 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka przed DPS przy ul. Krzemienieckiej)
10:00-11:00 – ćwiczenia rozciągająco-stabilizujące (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
12:00-13:30 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
12:00-13:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. Karpackiej 61)
14:15-15:45 – nordic walking (Park im. Poniatowskiego, zbiórka na parkingu przy ul. Inżynierskiej i Parkowej)
18:30-19:50 – samoobrona dla kobiet (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – WSL Combat – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Czwartek 10.01.2019 r.
08:15-09:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
09:15-10:00 – gimnastyka w wodzie – zapisy na pływalni (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
10:00-11:30 – nordic walking ("Stawy Jana" przy ul. Rzgowskiej 247, zbiórka przed restauracją "Dworek")
12:00-13.00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
12:30-14:00 – nordic walking (Park im. Mickiewicza, zbiórka na parkingu przy ul. Zgierskiej)
14:00-15:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (Pływalnia "Wodny Raj" przy ul. Wiernej Rzeki 2)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-17:30 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
16:30-18:00 – nordic walking (Park im. Piłsudskiego, zbiórka na rogu ul. Konstantynowskiej i al. Unii)
18:30-19:50 – WSL Combat – grupa początkująca (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
20:00-21:30 – WSL Combat – grupa zaawansowana (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Piątek, 11.01.2019 r.
10:00-13:00 – wyścigi rzędów dla dzieci ze szkół podstawowych - zapisy: dzial.sportu@mosir.lodz.pl (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
10:00-11:00 – ćwiczenia ogólnousprawniające (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
14:00-15:00 – ćwiczenia wzmacniające na siłowni (hala sportowa przy ul. ks. Skorupki 21)
Sobota, 12.01.2019 r.
09:00 – 342. parkrun – bieg na dystansie 5 km z pomiarem czasu (Park im. Piłsudskiego)
Niedziela, 13.01.2019 r.
07:00 – Grand Prix Łódź City Trail (Park im. 3-go Maja)
10:00 – Mini Basket Liga (hala sportowa przy ul. Małachowskiego 7)

Więcej informacji na www.mosir.lodz.pl lub pod numerem telefonu 42/ 250 70 14.

Zapraszamy!

Źródło: uml.lodz.pl

Podziel się
Pozostałe wiadomości
wróć do listy
Facebook