Reklama
Reklama
Polscy okuliści kontra jaskra - 10-16 marca 2019 r.
W dniach od 10. 03 do 16. 03. 2019 r. całej Polsce okuliści udostępniać będą nieodpłatnie gabinety, poradnie okulistyczne przykliniczne oraz przyszpitalne, przyjmując pacjentów bez skierowań na bezpłatne badania przesiewowe w kierunku jaskry.
Konferencja "Technologie w opiece nad seniorami - rehabilitacja i sprzęt medyczny"
Zapraszamy do udziału w konferencji "Technologie w opiece nad seniorami - rehabilitacja i sprzęt medyczny", która odbędzie się już 28 lutego 2019 w Warszawie.
Bezpieczny i nowoczesny blok operacyjny
Zapraszamy do debaty z Ekspertami podczas wydarzenia: Bezpieczny i nowoczesny blok operacyjny. Odbędzie się ono 26 października 2018 r. w Warszawie.
Systemy dla szpitali i placówek medycznych
Zapraszamy do debaty z Ekspertami podczas wydarzenia: Systemy dla szpitali i placówek medycznych. Odbędzie się ono 25 października 2018 r. w Warszawie.
Nowoczesne technologie w opiece nad seniorami
Zapraszamy do debaty z Ekspertami podczas wydarzenia: Nowoczesne technologie w opiece nad seniorami 27 września 2018 r., Warszawa
Polscy okuliści kontra jaskra - II edycja ogólnopolskiej akcji bezpłatnych badań
Ruszyła rejestracja gabinetów okulistycznych chcących wziąć udział w drugiej edycji ogólnopolskiej akcji „Polscy okuliści kontra jaskra”, która w tym roku odbędzie się w dniach 11-17 marca.
Konferencja EISD "Wprowadzenie do obrotu suplementów diety"
Zapraszamy na konferencję poświęconą tematyce ograniczania ryzyka biznesowego przy wprowadzaniu do obrotu suplementów diety
Polscy okuliści kontra jaskra
Ruszyła rejestracja gabinetów, które chcę wziąć udział w akcji bezpłatnych badań przesiewowych w kierunku jaskry.
Szkolenie z prowadzenia badań naukowych na dok. medycznej i składania wniosków do Komisji Bioetycznej
Prawne i etyczne aspekty prowadzenia badań naukowych na zgromadzonej dokumentacji medycznej, przygotowanie do realizacji procesu badawczego, w tym składania wniosków do Komisji Bioetycznej.
Konferencja "Technologie w medycynie", wstęp wolny!
Konferencja odbędzie się 20 marca 2018 roku w Warszawie. Zapraszamy do debaty z Ekspertami!
Facebook